Nad Zalewem Zemborzyckim także pobiegną Dla Niepodległej!

Bieg City Trial z okazji Święta Niepodległości odbędzie się w Lublinie po raz trzeci

Po raz trzeci uczestnicy cyklu City Trial uczczą w Lublinie odzyskanie przez Polskę niepodległości na biegowo! Tym razem bieg z wyjątkową oprawą odbędzie się nad Zalewem Zemborzyckim w najbliższą niedzielę, 10 listopada.


Start zaplanowano na godzinę 11:11, a poprzedzi go Rota, która popłynie z głośników. Niedzielny bieg będzie miał dodatkową klasyfikację, nagrody dla pięciu najszybszych pań i pięciu najlepszych panów oraz pamiątkowe medale.

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu (i chcą otrzymać pamiątkowy medal), udział w zawodach będzie kosztował 35 zł podczas rejestracji elektronicznej i 40 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Ci, którzy startują w cyklu regularnie i będą chcieli otrzymać dodatkowo okolicznościowy medal mają możliwość wyboru karnetu z medalem podczas rejestracji – jest on droższy o 10 zł. Jeśli kupując karnet nie dodali medalu do swojego zgłoszenia – proszeni są o wypełnienie załączonego na stronie www.citytrail.pl formularza.

Wszyscy uczestnicy City Trail Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian – to 7,5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg przez internet oraz 10 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty.

Godziny startów biegów dzieci pozostają bez zmian, tak jak w całym cyklu, czyli rywalizacja najmłodszych rozpocznie się o 9:20. BAS