Najlepsi nauczyciele nagrodzeni

W tym roku gospodarzem powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej był ZSP w Żółkiewce. Podczas uroczystości nagrodzono ok. 30 wyróżniających się pedagogów.

W powiatowym Dniu Edukacji Narodowej w Żółkiewce wzięli udział m.in.: wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk, starosta krasnostawski Janusz Szpak, Arkadiusz Kwieciński z Kuratorium Oświaty w Lublinie, profesor Andrzej Wac-Włodarczyk oraz prezes ZNP w Krasnymstawie Bożena Gawron. Zarząd powiatu w Krasnymstawie za wyróżniającą pracę przyznał 24 nagrody. Otrzymali je: Anna Antyga – dyrektor II LO w Krasnymstawie, Joanna Brześcińska ze SOSW w Krasnymstawie, Alina Chromczak z ZSP w Żółkiewce, Katarzyna Ciechan z ZSP nr 2 w Krasnymstawie, Wojciech Czwórnóg z ZSP nr 1 w Krasnymstawie, Renata Dziurian ze SOSW w Krasnymstawie, Marcin Wilkołazki z I LO w Krasnymstawie, Ewa Magdziarz z II LO w Krasnymstawie, Dorota Mąka z II LO w Krasnymstawie, Katarzyna Nowacka z I LO w Krasnymstawie, Marek Nowosadzki z II LO w Krasnymstawie, Marzena Remiś z ZSP nr 1 w Krasnymstawie, Iwona Poniewozik z ZSP nr 1 w Krasnymstawie, Edyta Kisiel – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krasnymstawie, Anna Klus z MDK w Krasnymstawie, Beata Korszla – dyrektor SOSW w Krasnymstawie, Mirosław Kowalski z ZSP nr 2 w Krasnymstawie, Wojciech Maślona -dyrektor ZSP nr 1 w Krasnymstawie, Maria Mirosław z ZSP w Żółkiewce, Jolanta Ostrowska z ZSP nr 2 w Krasnymstawie, Stanisław Rogalski – dyrektor ZSP w Żółkiewce, Katarzyna Saran z PPP w Krasnymstawie, Sylwia Suszek z SOSW w Krasnymstawie oraz Elżbieta Zadrąg – dyrektor ZSP nr 2 w Krasnymstawie. Dzień Edukacji Narodowej to też doskonała okazja do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli i pracowników oświaty. 16 października nagrodzeni pracownicy powiatu krasnostawskiego odbiorą swoje medale w uroczystościach wojewódzkich: Anna Patejuk z I LO w Krasnymstawie (Nagroda Ministra Edukacji Narodowej), Teresa Atras z I LO (Medal Komisji Edukacji Narodowej), Małgorzata Prus (do niedawna dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, otrzyma Złoty Medal za Długoletnią Służbę), Beata Korszla – dyrektor SOSW (Srebrny Medal za Długoletnią Służbę), Aneta Pitucha z II LO (Srebrny Medal za Długoletnią Służbę),

Marzena Darmochwał z MDK (Nagroda Lubelskiego Kuratora Oświaty) oraz Anna Kosmowska z I LO (Nagroda Lubelskiego Kuratora Oświaty). (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here