Najlepsi uczniowie nagrodzeni

26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych w powiecie krasnostawskim. Tym razem, ze względu na okoliczności związane z panującą sytuacją epidemiologiczną, zorganizowano je w sposób skromny, bez uczestnictwa gości i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Nie przeszkodziło to jednak w nagrodzeniu najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu. Lokalne władze postanowiły uhonorować wysiłki 24 uczniów ze wszystkich klas, którzy osiągnęli średnie wyniki ocen wynoszące 5,0 lub wyżej, ale również cechowali się nienagannym zachowaniem.

Dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez starostwo powiatowe w Krasnymstawie powędrowały do następujących uczniów: z I LO w Krasnymstawie: Filip Chruściel (średnia ocen 5,12), Weronika Pawlas (5,20), Magdalena Wrona (5,0), Paweł Szuba (5,0), Małgorzata Terlecka (5,18), Weronika Szewczak (5,0), Tomasz Marek (5,0) i Julia Maślona (5,0), z II LO w Krasnymstawie: Maksymilian Rzemiński (5,33), Anna Zych (5,0), Iga Malarz (5,0), Klaudia Kowalska (5,06), Martyna Spyra (5,2), Patrycja Szuryga (5,2) i Karolina Szewczyk (5,0), z ZS nr 1 w Krasnymstawie: Kinga Kuczma (5,0), z ZS nr 2 w Krasnymstawie: Aleksandra Kasprzak (5,0), Jakub Kata (5,1), Emilia Bortacka (5,43), Jakub Knap (5,47), Natalia Nadolska (5,16), Maciej Dorosz (5,0), Dominika Cichosz (5,0) i Patrycja Korszla (5,0).

Komplet nagród otrzymali także stypendyści Prezesa Rady Ministrów, którym upominki ufundowała europoseł Beata Mazurek. Laureatami ze szkół z terenu powiatu krasnostawskiego zostali w tym roku: Tomasz Marek z I LO, Maja Czajka z II LO, Magdalena Margol z ZS nr 1, Jakub Knap z ZS nr 2 i Aleksandra Wolniszewska z ZS w Żółkiewce. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here