Najlepsze miejsce do zamieszkania? Południowa część Lublina!

Inwestycja nosi nazwę Osiedle Regaty i powstaje w niedalekiej odległości od Zalewu Zemborzyckiego. To propozycja kierowana do osób aktywnych i zapracowanych oraz poszukujących spokojnego miejsca do życia – miejsca, które pozwoli na chwilę wytchnienia po dniu wypełnionym licznymi zajęciami. To także oferta dla amatorów sportów wodnych i rowerzystów, miłośników spacerów oraz tych, którzy kochają grillować na świeżym powietrzu.


Osiedle docelowo będzie obejmowało 9 pięciopiętrowych budynków. Aktualnie w ofercie sprzedaży jest budynek B1, w którym zaprojektowane zostały sprawdzone i funkcjonalne rozkłady mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 34 do 77 mkw). Budowa rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku, zaś zakończenie prac planowane jest w III kwartale 2020 r. Osiedle Regaty wyróżni się pod względem zagospodarowania terenu.

Będzie to przestrzeń z nowocześnie zaplanowaną szatą roślinną, ciekawą małą architekturą oraz atrakcyjnymi placami zabaw dla różnych grup wiekowych. Każdy budynek będzie posiadał kondygnację podziemną, na którą można zjechać z każdego poziomu budynku cichobieżną windą. Znajdą się tam komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

Uzupełnieniem podziemnych parkingów będą miejsca parkingowe umiejscowione na obrzeżach osiedla. Ruch kołowy zostanie całkowicie niemal wyłączony z wewnętrznych części inwestycji, ustępując miejsca alejom spacerowym i strefom rekreacji. Inwestor (TBV) przygotował wyjątkową akcję promocyjną dla swoich klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w tej lokalizacji. Każda osoba, która zakupiła mieszkanie i poleci taką transakcję swojemu znajomemu, po jej realizacji, otrzyma 1000 zł. Dodatkowo przyprowadzony klient ma gwarantowany rabat na mieszkanie w wysokości 1%.

Szczegółowe informacje oraz wizualizacje dostępne są na stronie www.tbv.pl.

Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży TBV: tel. 81 533 55 44, ul. Pana Balcera 6B/U8, Lublin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here