Najpierw biznes, potem biesiada

Promowali się i zdobywali kontakty. Chełmscy przedsiębiorcy zrzeszeni w Lubelskim Klubie Biznesu spotkali się w piątek.

W Przedstawicielstwie Regionalnym Lubelskiego Klubu Biznesu w Chełmie działa 39 przedsiębiorców (w ciągu dwóch lat przybyło ich 24). Celem tej organizacji jest integracja, uaktywnienie i promowanie chełmskiej przedsiębiorczości, a także wzmocnienie współpracy właścicieli firm z samorządowcami. W praktyce przekłada się to m.in. na organizację konfrontacji biznesowych. Takie spotkanie odbyło się w piątek w Hotelu Duet.
– Dla chełmskich przedsiębiorstw była to okazja zaprezentowania swoich usług i produktów – mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB. – Wychodzimy bowiem z założenia, że jeśli członkowie naszego Stowarzyszenia mają coś kupować, niech kupują od siebie nawzajem.
Spotkanie było okazją do kuluarowych rozmów biznesowych. – Integrowanie i uaktywnianie środowiska przedsiębiorców to najważniejszy cel naszej działalności – dodaje Waldemar Skibiński, przewodniczący chełmskiego przedstawicielstwa LKB.
Dlatego oprócz części oficjalnej spotkania, na której zaprezentowały się m.in: firmy Fino, Exoil Paliwa czy Rodzinny Klub Wypoczynkowy „Niebieskie Migdały”, odbyło się też wspólne grillowanie i biesiadowanie z kapelą Finoband. (mg, sr)