Narkotyki ukrył w majtkach

Do policyjnego aresztu trafił 25-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli ponad 40 tabletek tzw. sterydów. Kolejne zakazane substancje – mefedron i tabletki ekstazy mężczyzna włożył do opakowania po okularach, które ukrył w bieliźnie.

We wtorek krasnostawscy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że 25-letni mieszkaniec Krasnegostawu w wynajmowanym mieszkaniu może trzymać narkotyki. – W celu weryfikacji ustaleń pojechali pod wskazany adres – opowiada Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. – Podczas przeszukania znaleźli 44 tabletki tzw. sterydy, których pochodzenia i przeznaczenia mężczyzna nie potrafił mundurowym wytłumaczyć – dodaje. 25-latek trafił na komendę.

Szybko okazało się, że znalezione w mieszkaniu narkotyki to nie wszystkie zakazane substancje, które posiada. – Biały proszek i tabletki schowane były w opakowanie po okularach, które 25-latek ukrył w swojej bieliźnie. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że było tam blisko 12 gramów mefedronu i 35 tabletek ekstazy – mówi Wasilewski. 25-latek spędził noc w areszcie. Teraz mundurowi sprawdzają, czy nie udzielał narkotyków innym osobom. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here