Nasi prymusi (2)

Ciąg dalszy listy prymusów „Nowego Tygodnia”, na której znajdują się uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych z Lublina i Świdnika, którzy na zakończenia nauki w szkole uzyskali średnią 5,0 i więcej oraz gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ze średnią minimum 4,5. Szkoły wciąż mogą przesyłać do redakcji nazwiska swoich najlepszych uczniów na adres: emilia.kalwinska@gmail.com. Będziemy je systematycznie publikować.(EM.K.)

Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie:
klasa III e
Agnieszka Rola – 5,33
Julia Trus – 5,28
Kamil Manichowski – 5,21
Barbara Turczyńska – 5,17
Karolina Kozar – 5,11
Julia Lewandowska – 5,11
Izabela Rodak – 5,0
Wiktoria Tomaszewska – 5,0
Oliwia Żmuda – 5,0
Katarzyna Marczak – 4,94
Weronika Skorupa – 4,89
Michał Słomka – 4,89
Magdalena Chołoda – 4,78
Aleksandra Tarnowska – 4,78
Natalia Małek – 4,56
Oliwia Paszkowska – 4,56
Milena Złomaniec – 4,50
klasa III f
Piotr Głowacki – 5,28
Gabriela Iwanicka – 4,56
Przemysław Kita – 5,11
Jan Matlakowski – 5,11
Jakub Grabowski – 5,06
Błażej Gospodarek – 5,00
Jakub Hazy – 5,00
Maja Jaremek – 4,94
Paweł Czapczyński – 4,94
Magdalena Samólnik – 4,78
Filip Zygan – 4,78
klasa III g
Celina Błaszczak – 5,11
Olga Ćwirzeń – 4,61
Aleksandra Dudzińska – 5,06
Zofia Gieroba – 4,72
Karol Dziwulski – 4,67
Nikola Parcheta – 5,11
Ewelina Popławska – 5,17
Adrianna Pytka – 4,78
Marek Rybak – 5,33
Julia Samczuk – 4,72
Liliana Sawicka – 4,94
Mikołaj Szymoniak – 4,78
Klaudia Wojciechowska – 4,50
Patrycja Wojtysiak – 4,83
klasa III h
Alicja Kokot – 4,50
Iga Ziemichód – 4,89
klasa III i
Dominika Toruń – 5,26
Oliwia Burdan – 5,17
Karolina Świerzyńska – 5,17
Oliwia Wiewióra – 5,17
Maria Mielecka – 5,11
Magda Ahmed – 5,11
Julia Wójtowicz – 5,06
Michał Trela – 4,84
Julia Sierpińska – 4,78
klasa III j
Karol Struski – 5,13
Wojciech Kwiatkowski – 4,94
Grzegorz Woźniak – 4,88
Franciszek Futrzyński – 4,81
Daniel Cegiełkowski – 4,56.
SP nr 23 im. Olimpijczyków
Polskich w Lublinie:
klasa VI a
Agata Radkowiak – 5,91
Brygida Łuszczew – 5,73
Zuzanna Suchorab – 5,45
Gabriela Głowala – 5,36
Katarzyna Kozak – 5,36
Amelia Mróz – 5,27
Paweł Kowalski – 5,27
Arkadiusz Bartnik – 5,18
Jan Krzemiński – 5,18
Jan Zdyb – 5,00.
klasa VI b
Daria Rybicka – 5,64
Wiktoria Butrymowicz – 5,18
Mateusz Fidut – 5,09
Maciej Hetman – 5,00
klasa VI c
Monika Robak – 5,73
Natalia Szewczyk – 5,55
Szymon Kołtun – 5,18
Armine Martirosyan -5,00
klasa VI d
Miłosz Szczotka – 5,82
Julita Drąg – 5,27
Aleksandra Masiąg – 5,18
Hanna Skulimowska – 5,18
Mateusz Dudek – 5,00
Tomasz Kondratowicz-Kucewicz – 5,00
Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie:
Weronika Cichocka – 5,33
Adrian Ostrowski– 5,17
Emilia Zielińska – 4,94
Piotr Czarnecki– 4,78
Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie:
klasa III a
Milena Bień – 4,89
Natalia Fidut – 5,33
Zuzanna Krupska – 4,67
Natalia Podolska – 5,06
Dominika Polesińska – 5,00
Olga Smoła – 5,56
Olga Świder – 4,94
Milena Zawiślak – 4,50
klasa III b
Grzegorz Kozieł – 4,78
Martyna Krupa – 4,76
Patryk Romański – 4,78
klasa III c
Michał Czapnik – 4,83
Mateusz Firszt – 5,22
Sandra Jóźwik – 4,56
Julia Kirwiel – 4, 89
Aleksandra Skowronek – 4,72
Weronika Wolanin – 4,56
klasa III d
Wiktoria Boczkowska – 4,89
Izabela Kawska – 5,28
Natalia Korgol – 4,50
Tamila Kramar – 4,53
Mateusz Miedziak – 4,89
Natalia Skrzypczak – 4,78
Julia Stoczkowska – 4,83
Julia Szych – 5,17
klasa III e
Natalia Borowska – 4,50
Syliwia Hudziak – 4,50
Gloria Kaczmarek – 5,56
Wiktoria Weremko – 5,00
Emilia Wiertel – 5,17
Paulina Winiarczyk – 4,56
klasa III f
Krystian Jankowski – 5,50
Piotr Sulowski – 4,67
SP nr 27 im. Marii Montessori
w Lublinie
klasa VI a
Natalia Pyza – 5, 40
Karolina Strońska – 5,00
klasa VI b
Kacper Wojtysiak – 5,82
Sylwia Zań – 5, 64
Anna Krzyżanowska – 5,45
Michał Pukaluk – 5,45
Natalia Lewkowicz – 5,09
Olaf Szajgiec – 5,09
klasa VI c
Julia Szmidt – 5,09
Zuzanna Tomas – 5,00
klasa VI d
Wiktoria Krysa – 5,91
Olga Zwierzchowska – 5,73
Oliwia Oświata-Grzęda – 5,45
Dominik Bęczyński – 5,18
Cezary Pomykała – 5,18
Maksymilian Kieroń – 5,18
Alicja Wiśniewska – 5,09
klasa VI e
Maria Szwed – 5,91
Jakub Czornak – 5,64
Oliwier Rejch – 5,45
Aleksandra Gora – 5,36
Marcelina Baranowska 5,27
Amelia Karaś – 5,09
Michał Kowalski – 5,08
Marcel Filipek – 5,00
Stanisław Kukuła – 5,00
klasa M1
Milena Wójcik – 5,82
Amelia Wicińska – 5,73
Bruno Okrutny – 5,36
Nina Ciekot – 5,27
Szymon Suski – 5,2
Hanna Komecka – 5,09
klasa M2
Gabriela Furmanowska – 5,80
Julia Jakubaszek – 5,55
Nina Woźnica – 5,55
Maja Racińska – 5,27
Miłosz Wieczorek – 5,18