Nasze firmy i ich produkty docenione!

W gronie firm nagrodzonych Złotym Paragonem 2019 znalazła się także Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie za Kefir 500 g. To kolejne wyróżnienie dla krasnostawskiej firmy za ten produkt. Kefir 500 g z OSM Krasnystaw w 2017 r. otrzymał nagrodę „Złotego Paragonu” a także takie nagrody, jak „Hit handlu” i producentów „Najlepsze w Polsce” ugruntowując tym samym swoją niekwestionowaną pozycję lidera wśród polskich kefirów.

Już po raz dziewiąty wręczone zostały prestiżowe statuetki „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Wśród laureatów tegorocznego konkursu miesięcznika „Hurt & Detal” nie zabrakło firm z Lublina i regionu. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się między innymi Herbapol-Lublin SA, Lubella, Stock, Nałęczów Zdrój, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z Radzynia Podlaskiego i AMBRA.


Czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” brali udział w specjalnym głosowaniu na te produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzić te, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 430 produktów w 65 kategoriach. Zwycięzców nagrodzono podczas uroczystej gali. Przyznano także 130 wyróżnień w kategoriach produktowych, statuetkę „Super Produkt”, a także 20 statuetek specjalnych dla linii produktowych, osób, firm i usług. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych nie zabrakło produktów firm zlokalizowanych w Lublinie i regionie.

Jubileuszowe Statuetki Złoty Paragon otrzymały między innymi Spółdzielcza Mleczarnia „Spomlek” z okazji 110-lecia działalności oraz „Herbapol-Lublin” S.A. z okazji 70-lecia.

W kategoriach „Lider sprzedaży” laureatami zostali: Herbapol – 1. miejsce i Złoty Paragon w kategorii „Herbaty owocowe” za Herbaciany Ogród Malina 20 torebek, w kategorii: „Dżemy, marmolady, powidła, konfitury” za Dżem Wiśnia nadwiślanka 280 g, a także wyróżnienia w kategorii „Herbaty czarne” za Big-Active Pure Ceylon Herbata czarna 25 torebek i w kategorii „Syropy” za Syrop Owocowa Spiżarnia Malina 420 ml * Nałęczów Zdrój – 1. miejsce i Złoty Paragon w kategorii „Wody” za naturalną wodę mineralna Cisowianka lekko gazowana 1,5 l * Nestlé Polska S.A., Oddział Nestlé Waters – wyróżnienie w kategorii „Wody” za Nałęczowiankę Naturalną wodę mineralną niegazowaną 1L * Lubella – wyróżnienie w kategorii „Produkty Zbożowe Śniadaniowe” za Lubella Corn Flakes – Kakao i miód oraz w kategorii „Makarony” za Makaron Lubella Jajeczna 5 Jaj Nitki 250 g * Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie – 1. miejsce i Złoty Paragon w kategorii „Napoje mleczne” za Kefir Krasnystaw 500 g * Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK – 1. miejsce i Złoty Paragon w kategorii „Sery żółte twarde” za Ser Radamer marki Serenada plastry * AMBRA – 1. miejsce i Złoty Paragon w kategorii „Wina musujące i szampany” za Dorato Rosé 750 ml oraz wyróżnienie w kategorii Wina za Fresco Frizzante Rose 750 ml * STOCK POLSKA – wyróżnienie w kategorii „Wódki czyste” za Stock Prestige Vodka 700 ml

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here