Nie żyje młody człowiek

18-letnia mieszkanka gminy Żółkiewka ucierpiała w tragicznym wypadku, do którego doszło w jednej z miejscowości w powiecie lubelskim. Mniej szczęścia miał młody mężczyzna.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 5 czerwca, ok. 5.00. w miejscowości Skrzynice Pierwsze (gmina Jabłonna). – Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KMP w Lublinie wynika, że kierujący renault clio zjechał na prawe pobocze. Najprawdopodobniej samochodem kierował 25-latek, stracił panowanie nad pojazdem i jego auto uderzyło w drzewo po lewej stronie drogi – relacjonuje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierującemu udało się wydostać z auta i dojść do najbliższych zabudowań, aby poprosić o pomoc. Niestety siedzący z przodu pasażer oraz kobieta z tyłu zostali zakleszczeni. – Życia mężczyzny pomimo prowadzonej przez służby reanimacji nie udało się uratować. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Mężczyzna, który zginął, to mieszkaniec powiatu lubelskiego. Jak potwierdził Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, poszkodowaną kobietą okazała się 18-latka z gminy Żółkiewka. (i, fot. KWP Lublin)