Niepełnosprawny pobity we własnym mieszkaniu

Co się wyprawia w tym mieście? Do mieszkania niepełnosprawnego mężczyzny miał wtargnąć nieznany mu bandyta i okrutnie go pobić. Nie wiadomo nic o motywach działania sprawcy. Policja pouczyła pokrzywdzonego, że może złożyć zawiadomienie o przestępstwie.

Późnym wieczorem, we wtorek (26 kwietnia), 42-letni mieszkaniec osiedla Śródmieście w Chełmie zadzwonił do znajomej, mówiąc, że został napadnięty we własnym mieszkaniu. Z relacji niepełnosprawnego mężczyzny wynikało, że obcy mu człowiek wtargnął do jego lokum i pobił go. Dochodziła godzina 22, gdy spanikowana kobieta wezwała na pomoc policję, bo nie mogła dostać się do mieszkania pokrzywdzonego.

Mundurowi zadzwonili z kolei po strażaków, by ci wyważyli drzwi, ale ostatecznie 42-latek otworzył je sam. Kontakt z nim był utrudniony, mężczyzna miał poobijaną twarz i głowę. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala, a policjanci – z uwagi na to, że nie mogli ustalić szczegółów całego zajścia – pouczyli pokrzywdzonego o możliwości złożenia zawiadomienia w komendzie o napaści. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here