Nowa kolekcja drzwi Prado od Pol-Skone

Firma Pol-Skone, jeden z największych polskich producentów drzwi i okien, zaprojektowała nową kolekcję drzwi Prado o bezprzylgowej konstrukcji, które pomogą podkreślić prestiżowy i elegancki charakter każdego wnętrza.
Oryginalna kolekcja drzwi Prado została wykonana z charakterystyczną dla firmy Pol-Skone dbałością o najmniejszy szczegół.
– Nasza najnowsza kolekcja drzwi Prado to odpowiedź na potrzeby klientów, którym zależy na podkreśleniu nowoczesnego charakteru wnętrza. Swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji. Jest to rozwiązanie o unikalnej estetyce – mówi inż. Jan Szulżyk, prezes Pol-Skone.
System bezprzylgowy Duo sprawia, że skrzydło „chowa” się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Specjalne ukryte zawiasy, znajdujące się między futryną a skrzydłem, są prawie niewidoczne po zamknięciu drzwi, przez co idealnie komponują się z całą powierzchnią. Takie rozwiązanie znakomicie podkreśla wyjątkowy, nowoczesny styl aranżowanych pomieszczeń.
Kolekcja drzwi Prado to 7 wzorów, wyróżniających się różnym układem szklenia oraz paneli.
Kolorystyka modnych wiązów z kolekcji Lamistone oraz jesionu polskiego, antracytu i jasnego nugatu z kolekcji Silkstone, a dodatkowo łączenie opasek pod kątem 90 stopni, daje nam bardzo duże możliwości aranżacji wnętrza mieszkania lub domu.
Firma Pol-Skone zamierza zaprezentować swoją kolekcję na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma, które będą odbywały się w przyszłym miesiącu.