Nowe miejsce zabaw

W sobotę (5 listopada) miało miejsce oficjalne otwarcie nowej salki urodzinowej „Fabryczki Marzeń”. Uśmiechów i radości nie było końca.

Nowy lokal powstał przy ul. Hrubieszowskiej 67. Na wielkie otwarcie licznie przybyli zaproszeni goście, których powitał właściciel „Fabryczki Marzeń” – Marek Błaszko. Następnie proboszcz parafii pw. Świętej Rodziny, ks. Mirosław Bończoszek, poświęcił salę. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonały – ku uciesze wszystkich milusińskich – postaci z ulubionych bajek. Nie zabrakło też kolorowego i wyśmienitego tortu, słodkiej waty cukrowej oraz pamiątek dla przybyłych.
– Jest to kolejny obiekt przeznaczony dla naszych milusińskich. Tym razem nie ma granicy wieku. Z przyjaciółmi czy rodziną może świętować tu każdy. Oferta tematycznych urodzin jest tak szeroka, że zarówno młodsi, jak i starsi znajdą tu coś dla siebie. Do tego urocza dekoracja wprowadzająca w klimat i atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z ciekawej propozycji spędzenia urodzin, zabaw integracyjnych, ale też ogólnodostępnych imprez – zachęca właściciel „Fabryczki Marzeń”. (red)