Nowoczesność i wygoda

Pokój economy z wygodnym i szerokim łóżkiem małżeńskim dostępny jest już w cenie od 196 zł za noc.

Niepowtarzalny charakter, doskonała lokalizacja i wysoki komfort – 5 listopada przy ul. Krańcowej na Bronowicach otwarty został nowy hotel. Na gości czeka 58 pokoi klimatyzowanych z ogrzewaniem podłogowym, z dobrze wyposażonymi łazienkami, miejscem do pracy, bezpłatnym WiFi i wygodnymi łóżkami.

W Lubhotelu, bo taką nazwę nosi nowe miejsce na hotelowej mapie Lublina, w cenę wliczone są także śniadanie i parking podziemny.

Za biznesową jedynkę trzeba zapłacić od 153 zł za noc, za pokój economy – od 196 zł, pokój Twin – od 213 zł, za deluxe lub 3-osobowy starndard 247 zł, a za studio (max 4 sosoby) – 340 zł.

Do dyspozycji hotelowych gości oraz mieszkańców Lublina jest Restauracja 107, w której serwowane są dania kuchni regionalnej.

– Nasza klimatyczna restauracja oferuje potrawy bazujące na lokalnych produktach, przygotowywane przez najwyższej klasy specjalistów – zachwalają przedstawiciele Lubhotelu. W menu znajdziemy między innymi jesiotra z Pustelni, schab ze świni rasy puławskiej oraz pierogi lubelskie.

Lubhotel to miejsce stworzone także z myślą biznesie. Dobrze wyposażone sale konferencyjne umożliwiają organizację rożnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. Po godzinach można natomiast zrelaksować się przy barze lub w hotelowej ministrefie SPA.

W Lubhotelu znajdują się trzy sale konferencyjne, w pełni wyposażone, idealnie przygotowane pod kątem organizacji konferencji, spotkań, szkoleń czy narad biznesowych.