Nowy katalog na 2018 rok

21 sierpnia, niemal w przeddzień otwarcia lubelskiego sklepu IKEA, odbędzie się premiera nowego katalogu szwedzkiego potentata! Od kilku dni w Internecie można zobaczyć już zdjęcia aranżacji wnętrz zaproponowane przez IKEA.


Hasłem przewodnim katalogu 2018 jest „Make room for life”. Chodzi o to, aby w swoich czterech ścianach stworzyć sobie idealną przestrzeń, nie tylko niezwykle użyteczną, ale także elegancką i estetyczną.
IKEA w nowym katalogu pokazała dużo nowości. Barwny i intensywny styl, ciemne kolory, głównie zieleń i granat, kwiatowe wzory i bujna roślinność, to najważniejsze cechy nowego wystroju. Szwedzka sieć oferuje również mnóstwo rozwiązań skierowanych dla rodzin, są gotowe aranżacje, porady i podpowiedzi. – Sytuacja finansowa nie powinna określać charakteru domu, każdy znajdzie więc coś na swoją kieszeń – zapewnia IKEA. – Warto też zadać sobie pytanie, na czym chcemy się skupić i na co potrzebujemy najwięcej miejsca. Nasz dom może być umeblowany pod kątem przyjmowania gości i spędzania czasu z rodziną lub stanowić prawdziwą oazę spokoju, gdzie będziemy się relaksować i odpoczywać.
IKEA na youtube już udostępniła materiał video, w którym można obejrzeć zapowiedź nowego katalogu IKEA 2018, którego premierę zaplanowano na 21 sierpnia. Nakład wyniesie ponad 200 mln egzeplarzy i będzie dostępny w 50 krajach! KB