Nowy radny bez głosowania

Michał Niedźwiecki został nowym radnym gminy Łopiennik Górny. Zajął miejsce Henryka Pukasa, który zrezygnował z mandatu. Głosowania nie było, bo nie było takiej potrzeby.

– Informuję o wynikach wyborów uzupełniających do rady gminy Łopiennik Górny przeprowadzonych 5 kwietnia – napisał na swojej stronie internetowej Artur Sawa, wójt gminy Łopiennik Górny. – W okręgu wyborczym Nr 15 rezygnację z powodów osobistych złożył pan Henryk Pukas, a tym samym musiały się odbyć wybory uzupełniające. Swoją kandydaturę w wyborach uzupełniających zgłosił pan Michał Niedźwiecki reprezentowany przez KWW Żulin. Wybory odbyły się bez głosowania, ponieważ był jeden kandydat.

Uroczyste ślubowanie odbędzie się na najbliższej sesji rady gminy – czytamy. – Gratuluję Panu Michałowi Niedźwieckiemu decyzji oraz życzę sukcesów w sprawowaniu tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji. Jednocześnie dziękuję dotychczasowemu Panu Radnemu Henrykowi Pukasowi, który sprawował funkcję wiele lat, troszczył się o przyziemne sprawy gminy, był mocno zaangażowany w inicjatywy, zawsze dyspozycyjny i gotowy do działania – napisał wójt. (k)