Nowy zawodnik, ale od lipca

Arkadiusz Najemski podpisał dwuletni kontrakt z Motorem Lublin. 25-letni środkowy obrońca do lubelskiego zespołu dołączy 1 lipca, po zakończeniu umowy w GKS Bełchatów.

– Przekonał mnie projekt, który jest w Lublinie realizowany. Chcę być jego częścią i pomóc drużynie awansować do Ekstraklasy. Nie boję się wyzwań i nie mogę się doczekać, aż udowodnię to na boisku – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu. A. Najemski

Nowy zawodnik Motoru pochodzi ze stolicy i dużą część dotychczasowej kariery spędził w juniorskich zespołach oraz rezerwach Legii. W 2016 roku przeniósł się na półtora roku do Zagłębia Sosnowiec, później zaliczył dwa sezony w Wigrach Suwałki, by latem ubiegłego roku związać się z GKS-em Bełchatów.

W rundzie jesiennej trwających rozgrywek Arkadiusz Najemski zagrał łącznie w siedmiu spotkaniach ligowych oraz jednym meczu Pucharu Polski.

Ma na swoim koncie ponad 80 gier w Fortuna I lidze, a także występy w prestiżowej UEFA Youth League oraz w młodzieżowych reprezentacjach Polski (od rocznika U15 do U18). MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here