O partnerstwie i konsolidacji w biznesie

W najbliższą środę, 30 października, w Zajeździe pod Gwiazdami przy ul. Lipskiej 37 w Lublinie odbędzie się kolejna, 82. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznes. Tematem najbliższego spotkania będzie „Partnerstwo i konsolidacja w biznesie”.


– Co daje współpraca z inwestorem i jak wpływa na wszystkie obszary firmy? O tym porozmawiamy na najbliższej edycji z naszym gościem specjalnym – Kamilem Rucińskim – założycielem serwisu Nocowanie.pl – zaprasza na spotkanie Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni i założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie.

Gości środowego spotkania przywita Chór Akademos, który tworzą niezwykle utalentowani wokalnie uczniowie Międzynarodowych Szkół Paderewski w Lublinie.

– Nieprzypadkowo Chór Akademos zaprezentuje się przed naszymi klubowiczami – mówi E. Fijołek. – Lubelski chór został zaproszony, by w kwietniu wystąpić w Nowym Jorku w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie – Carnegie Hall. Przed nim ogromna szansa, aby zaśpiewać w finale prestiżowego konkursu „New York International Music Festival”.

Aby pojechać do USA, dzieci i młodzież muszą zebrać pieniądze na ten wyjazd, 90 tysięcy złotych. Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy. My będziemy także zachęcali naszych klubowiczów do wsparcia – dodaje Fijołek. Po występie Chóru Akademos każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość, krótkiej prezentacji.

Przywitane zostaną także nowe firmy członkowskie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Będzie także czas na wystąpienia klubowiczów i networking.

Początek spotkania o godzinie 18. Dodatkowe informacje i zapisy: biuro@gielda-eventow.pl / tel. 691 631 853.

O KOB

Klub Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie został założony przez Elżbietę Fijołek w styczniu 2013 roku z myślą o integrowaniu środowiska przedsiębiorców ze środowiskiem organizatorów wydarzeń. W comiesięcznych spotkaniach uczestniczą członkowie KOB, przedstawiciele wiodących firm z regionu, jednostek samorządu terytorialnego, mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalna społeczność.