Obóz dla uzdolnionej młodzieży w formule online

Coroczny obóz naukowy ADAMED SmartUP dla młodzieży szczególnie uzdolnionej w obszarze nauk ścisłych i przyrodniczych odbędzie się w tym roku w dniach 16-29 sierpnia. W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 zorganizowany on zostanie w formule online.

Mimo zdalnego trybu prowadzenia zajęć, obok wykładów odbędą się także warsztaty praktyczne. Będzie to możliwe dzięki udostępnieniu uczestnikom materiałów dydaktycznych, pozwalających na wykonanie eksperymentów i badań w przestrzeni domowej.

Uczniowie zostaną podzieleni na 4 grupy według preferowanych dziedzin nauki i w ich ramach przez dwa tygodnie będą pracować nad zagadnieniami z obszaru biologii, chemii i biochemii, fizyki, matematyki czy inżynierii. Nie zabraknie również dodatkowych aktywności integrujących uczestników obozu i zapewniających im nie tylko przestrzeń do nauki, ale i wzajemnego poznania się w swobodnej atmosferze.

Zaś we wrześniu Rada Naukowa spośród 50 uczestników obozu wyłoni 10 laureatów nagrody głównej. Jesienią rozpoczną oni roczne indywidualne konsultacje edukacyjne.

Więcej informacji dotyczących obozu można znaleźć na stronie adamedsmartup.pl. mg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here