Od czterech lat szukają pani Wioletty

Pomimo szeroko zakrojonych działań policji nadal nie odnaleziono zaginionej w marcu 2016 r. 35-letniej wówczas Wioletty Domańskiej z Krasnegostawu. Śledczy ponownie apelują o pomoc w jej znalezieniu.

Kobieta 30 marca 2016 r., pomiędzy godz. 12 a 17, wyszła z miejsca zamieszkania i nie powróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie. Rysopis zaginionej: wzrost 164 cm, waga około 50 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond, proste do ramion, twarz owalna, nos mały prosty.

– W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego. Brak jest informacji odnośnie kurtki. Wszelkie ustalenia poczynione do chwili obecnej oraz zweryfikowane informacje uzyskane dotychczas przez policjantów nie doprowadziły do odnalezienia kobiety.

W dalszym ciągu zwracamy się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu – mówi Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Tel. do policji 82 57 56 290 lub 997/112. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here