Oferta lubelskich deweloperów listopad 2016

Prezentujemy najciekawsze oferty lubelskich deweloperów. W Lublinie jest w czym wybierać! Bez problemów możemy kupić dziś mieszkanie w środmieściu, zielonych dzielnicach: LSM, Czuby, Czechów, a także na obrzeżach miasta. Wszystko zależy od naszych upodobań i zasobności naszej kieszeni.

Aussie Development
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Strzeszewskiego 17/U1,
tel. 81 441 83 30, 609 256 070,
781 500 685
www.zielone-zacisze.eu

Osiedle Zielone Zacisze – Lublin Ponikwoda
Zielone Zacisze to nowoczesne zamknięte osiedle nad zielonym wąwozem w sąsiedztwie ogrodów działkowych o oryginalnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, z wygodnym i bezpiecznym ogrzewaniem miejskim (LPEC). Budynek zaopatrzony jest w windy z dojazdem do poziomu -2, gdzie znajdują się miejsca postojowe i piwnice.
Słoneczne mieszkania o powierzchni od 42 do 83 mkw. są niezwykle funkcjonalne. Budynek cechuje się atrakcyjnym położeniem zarówno pod względem estetycznym, jak i komunikacyjnym. Z osiedla mamy doskonały dojazd do centrum. Atuty Zielonego Zacisza to konkurencyjne ceny, bezpieczna forma płatności, własność hipoteczna.

Gala Dom SA
Lublin, ul. Fabryczna 2,
tel. 81 445 05 05, 695 848 804
www.galadom.pl

Foksal, ul. Firlejowska 2
Zespół trzech budynków wielorodzinnych w rejonie ulic Łęczyńskiej i Firlejowskiej, blisko centrum miasta, w spokojnej, zielonej okolicy.
W ofercie znajdują się atrakcyjne, gotowe mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 41 do 64 mkw. z komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi zarówno na terenie ogrodzonego osiedla, jak i w podziemnym garażu wielostanowiskowym.
Teren osiedla jest monitorowany, całkowicie zagospodarowany, z dużą ilością zieleni, miejscami na rowery i placem zabaw dla dzieci.
Na stronie galadom.pl można znaleźć wirtualny spacer po osiedlu.

Osiedle LIPOWY PARK
Apartamenty Lipowy Park to eleganckie i przytulne osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w rejonie ulic Bielskiego, Strzeszewskiego, Jamrożka i Czumy w Lublinie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących komfortowych mieszkań z garażem i ogródkiem w spokojnej dzielnicy, ale jednocześnie w bliskiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.
Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji – dwa zespoły budynków w zabudowie szeregowej przy ul. Jamrożka i Czumy. W każdym domu zaprojektowane zostały dwa osobne lokale z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców.
W przyziemiu budynku znajdą się garaże, a na tyłach domu – wydzielone ogródki.
W większości lokali układ funkcjonalny mieszkań został zaplanowany na dwóch kondygnacjach. Na parterze mieści się strefa dzienna z salonem i kuchnią oraz toaleta, na piętrze dwie lub trzy sypialnie i łazienka.
W ofercie są atrakcyjne mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 67,51 do 72,29 mkw. oraz 4-pokojowe o powierzchni 83,28 mkw.
Termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na 31 marca 2017 roku.
Zespół trzech budynków wielorodzinnych mieści się w rejonie ulicy Łęczyńskiej i Firlejowskiej, blisko centrum miasta, w spokojnej, zielonej okolicy.
W ofercie znajdują się atrakcyjne mieszkania: 2- oraz 3-pokojowe o powierzchni od 41 do 64 mkw. Teren osiedla jest ogrodzony i całkowicie zagospodarowany, z wydzieloną strefą miejsc postojowych, miejsc dla rowerów, a także dużą ilością zieleni oraz placem zabaw.

KS Development
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Lubartowska 68a/1,
tel. 81 533 30 30, 510 990 201
www.ksdevelopment.pl

Na swoim – Droga Męczenników Majdanka
Na swoim to nowoczesny, pięciokondygnacyjny wielorodzinny budynek mieszkalny.
Znajdzie się w nim 45 lokali mieszkalnych wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycję wyróżnia przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Dedykowana jest głównie młodym rodzinom, szukającym swojego pierwszego M.
Termin realizacji: IV kwartał 2017.
Szczegółowe informacje na www.naswoim.lublin.pl

Szewska 7
Szewska 7 to inwestycja usytuowana w samym sercu Lublina w obrębie Starego Miasta.
Ten czteropiętrowy budynek to idealne miejsce do zamieszkania, połączenie nowoczesności z klasyką. Ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału.
W ofercie znajduje się 40 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowych o pow. 31-66 mkw.
Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno na parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.
Termin realizacji: IV kwartał 2016 r.
Więcej na www.szewska7.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane
INKOB
Lublin, ul. Pancerniaków 10
tel. 81 441 03 93
www.inkob.pl

Nowy Świat
Osiedle budowane jest w technologii ekologicznej z użyciem nowoczesnych materiałów ceramicznych. Budynki charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną i funkcjonalną. W ofercie dostępne są mieszkania dwupokojowe o powierzchni 45 mkw i 58 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni 58 mkw i 71 mkw.
Do wszystkich mieszkań przynależna jest piwnica, a do wybranych – dodatkowo duże tarasy.
Cena za metr kwadratowy: od 3850 zł do 4500 zł. Dla mieszkańców dostępne są również garaże i miejsca postojowe.
Mieszkania dostępne również w rządowym programie MdM.
Termin realizacji: 30 września 2017.

TBV
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Nałęczowska 30,
tel. 81 533 55 44,
www.tbv.pl

Pana Balcera 6B
W jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Lublina – LSM – powstaje nowa inwestycja – Pana Balcera 6B.
To 11-kondygnacyjny budynek, w którym znajdziemy mieszkania 1-, 2-, 3-pokojowe od 31 mkw do 61 mkw, a także lokale usługowe w części parterowej budynku. Elegancko wykończone korytarze oraz reprezentacyjne lobby wraz z recepcją to wizytówka budynku.
Ceny mieszkań od 5600 zł/mkw.
Termin realizacji: koniec marca 2018 r.

Zbożowa 26
Dwa kameralne budynki powstają w północno-zachodniej części Lublina w dzielnicy Sławin.
Całość to 70 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, o powierzchni od 48 mkw. do 83 mkw.
Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon lub taras, a niektóre – położone na parterze – wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania.
Ponadto dla miłośników dwóch kółek przygotowane zostaną specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki.
Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci. Nowoczesne i bezpieczne miejsce będzie zachęcało najmłodszych do aktywnego spędzania czasu.
Budynki będą wyróżniały się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu– i trzypiętrowe).
Wygodną komunikację między piętrami umożliwią nowoczesne, ciche windy, dostępne także z kondygnacji podziemnych.Osiedle będzie ogrodzone.
Ceny mieszkań: od 5000 zł/mkw.
Termin realizacji: kwiecień 2017 r.
Osiedle Prestige
W sprzedaży znajduje się obecnie II etap budowy. Jest to jeden czteropiętrowy budynek (B4) składający się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to w sumie 208 mieszkań o pow. od 28 do 87 mkw. W ofercie są kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Osiedle Prestige jest bezpieczne, ogrodzone i strzeżone.
Dodatkowe atuty to: strefa fitness z siłownią i sauną dla wszystkich mieszkańców, siłownia zewnętrzna, garaże z automatycznie zamykanymi bramami w kondygnacjach podziemnych, pomieszczenia na wózki i rowery, nowoczesne, cichobieżne windy, monitoring, plac zabaw, urokliwy dziedziniec z alejami spacerowymi oraz fontanną, lokale usługowe na parterze. Ceny mieszkań od 5000 zł za mkw.
Termin realizacji: czerwiec 2017 r.

Osiedle Europejskie
Londyn to drugi, po Rzymie, etap budowy Osiedla Europejskiego, na który składają się 4 trzypiętrowe budynki. Stworzą one spójną całość wyróżniającą się ponadczasową elegancją.
Obecnie w sprzedaży są lokale w budynkach A4a i A4b, w sumie 80 mieszkań.
Oferta dostosowana została do potrzeb zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi, znajdują się w niej mieszkania 1-, 2- ,3- i 4-pokojowe.
Mali mieszkańcy Osiedla Europejskiego będą mogli spędzać czas na wyjątkowo atrakcyjnych placach zabaw, wyposażonych w certyfikowane urządzenia. W trosce o bezpieczeństwo dzieci place zabaw są ogrodzone. Dla miłośników sportu powstała specjalna strefa z boiskiem do koszykówki i siatkówki, a w dalszym etapie powstanie także boisko do piłki nożnej.
Kupując mieszkanie na Osiedlu Europejskim, mają Państwo możliwość skorzystania z rządowych dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.
Cena mieszkań: od 4200 zł za mkw.
Termin realizacji: czerwiec 2017 r.

Zamojska od Nowa
Biuro Sprzedaży:
Lublin, ul. Zamojska 8
tel. 516 322 555
www.zamojskaodnowa.pl

Zamojska od Nowa
To mieszkania dla ludzi, którzy cenią sobie unikatową architekturę i wyjątkową lokalizację. Doskonałe położenie gwarantuje bardzo dobrą komunikację i połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Sąsiedztwo lubelskich błoni idzie również w parze z bliskością centrum miasta oraz bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. Na pierwszym piętrze zaprojektowano 12 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw. Klimat kamienicy podkreśla także ich wysokość – 2,75 m.
Na drugim piętrze powstanie tyle samo lokali. Będą to jednak apartamenty dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 69 mkw. do 125 mkw. Te unikatowe lokale to propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań. Mieszkania te umożliwiają zaaranżowanie powierzchni w nietuzinkowy sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Miejscami wysokość poziomu antresoli dochodzi do 3,5 m, co stwarza fantastyczne możliwości aranżacyjne przy wykorzystaniu istniejących skosów. Ceny mieszkań zaczynają się od 5900 zł za mkw.