Oferta lubelskich deweloperów październik 2016

Przed nami kolejna Giełda Mieszkań w Lublinie. W najbliższy weekend, 15 i 16 października, w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 propozycje szukającym swojego „M” przedstawi kilkudziesięciu lubelskich deweloperów. Najciekawsze oferty, które znajdą odwiedzający targi, publikujemy już dzisiaj na łamach „Nowego Tygodnia”.
Jest w czym wybierać! Dzisiaj w Lublinie bez problemów możemy kupić mieszkanie w środmieściu, zielonych dzielnicach – LSM i Czuby, a także na obrzeżach miasta. Wszystko zależy od naszych upodobań i zasobności naszej kieszeni.
Oferta deweloperów dostosowana została zarówno do potrzeb singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajdują się w niej mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, a także segmenty w domkach jednorodzinnych.
W nowych osiedlach szczególnie traktowani są najmłodsi mieszkańcy, którzy będą mogli spędzać czas na wyjątkowo atrakcyjnych placach zabaw, wyposażonych w certyfikowane urządzenia. W trosce o bezpieczeństwo place są ogrodzone.
Ile trzeba dzisiaj zapłacić w Lublinie za nowe mieszkanie? Średni koszt metra kwadratowego w lokalu o powierzchni 30-69 mkw, czyli tego najbardziej poszukiwanego obecnie kształtuje się na poziomie 5105 złotych za metr kwadratowy i nieznacznie, bo o 50 złotych, wzrósł od stycznia.
Zapraszamy na Giełdę Mieszkań do Centrum Gala, a także do zapoznania się z najciekawszymi ofertami w Lublinie, które zamieszczamy na łamach tygodnika. KB

Gala Dom SA
Lublin, ul. Fabryczna 2,
tel. 81 445 05 05, 695 848 804
www.galadom.pl

Foksal, ul. Firlejowska 2
Zespół trzech budynków wielorodzinnych w rejonie ulicy Łęczyńskiej i Firlejowskiej, blisko centrum miasta, w spokojnej, zielonej okolicy.
W ofercie znajdują się atrakcyjne mieszkania: 2- oraz 3-pokojowe o powierzchni od 41 do 64 mkw.
Teren osiedla jest ogrodzony i całkowicie zagospodarowany, z wydzieloną strefą miejsc postojowych, miejsc dla rowerów, a także dużą ilością zieleni oraz placem zabaw.

Inwestor Development Sp. z o.o. sp. komandytowa
Lublin, ul. Jana Sawy 2
tel. 517 100 858
www.osiedleruczaj.pl

Osiedle Nowy Ruczaj
Kameralne osiedle złożone z sześciu budynków rozlokowanych na rozległej przestrzeni przy ul. Poligonowej. Duży, wewnętrzny dziedziniec dla mieszkańców – przestrzeń do spędzania czasu wolnego z zielonym patio i placem zabaw, zaprojektowana przez profesjonalnego architekta zieleni.
Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 37 mkw do 116 mkw. Duże balkony (nawet 20 mkw) stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku. Dostępne piwnice, garaże podziemne oraz miejsca parkingowe
Okolica jest pełna zieleni – blisko stąd do Ogrodu Botanicznego, skansenu oraz górek czechowskich.
Lokalizacja w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Lublina, w niewielkiej odległości duży supermarket, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia rodzinna, gabinet stomatologiczny. Świetny dojazd do centrum miasta i pozostałych dzielnic (rozwijająca się siatka połączeń komunikacją miejską oraz dobre połączenie z głównymi trasami przez Lublin, stacja roweru miejskiego, 3 km do Ogrodu Saskiego).
Deweloper oferuje pomoc w załatwieniu formalności kredytowych oraz związanych z udziałem w programie MDM.
Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w układzie pomieszczeń – dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

KS Development
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Lubartowska 68a/1,
tel. 81 533 30 30, 510 990 201
www.ksdevelopment.pl

Na swoim – Droga Męczenników Majdanka
Na swoim to nowoczesny, pięciokondygnacyjny wielorodzinny budynek mieszkalny.
Znajdzie się w nim 45 lokali mieszkalnych wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycję wyróżnia przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Dedykowana jest głównie młodym rodzinom, szukających swojego pierwszego „M”.
Termin realizacji: IV kwartał 2017.
Szczegółowe informacje na www.naswoim.lublin.pl

Szewska 7
Szewska 7 to inwestycja usytuowana w samym sercu Lublina, w obrębie Starego Miasta.
Ten czteropiętrowy budynek to idealne miejsce do zamieszkania, połączenie nowoczesności z klasyką, ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału.
W ofercie znajduje się 40 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowych o pow. 31-66 mkw.
Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno na parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.
Termin realizacji: IV kwartał 2016 r.
Więcej na www.szewska7.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane
INKOB
Lublin, ul. Pancerniaków 10
tel. 81 441 03 93
www.inkob.pl

Nowy Świat
Osiedle budowane jest w technologii ekologicznej z użyciem nowoczesnych materiałów ceramicznych. Budynki charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną i funkcjonalną.
W ofercie dostępne są mieszkania dwupokojowe o powierzchni 45 mkw i 58 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni 58 mkw i 71 mkw.
Do wszystkich mieszkań przynależna jest piwnica, a do wybranych dodatkowo duże tarasy.
Cena za metr kwadratowy od 3850 zł do 4500 zł.
Dla mieszkańców dostępne są również garaże i miejsca postojowe.
Mieszkania dostępne również w rządowym programie MdM.
Termin realizacji: 30 września 2017.

TBV
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Nałęczowska 30,
tel. 81 533 55 44,
www.tbv.pl

Pana Balcera 6B
W jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Lublina – LSM –powstaje nowa inwestycja – Pana Balcera 6B.
To 11-kondygnacyjny budynek, w którym znajdziemy mieszkania 1-, 2-, 3-pokojowe od 31 mkw do 61 mkw, a także lokale usługowe w części parterowej budynku.
Elegancko wykończone korytarze oraz reprezentacyjne lobby wraz z recepcją to wizytówka budynku.
Ceny mieszkań od 5600 zł/mkw.
Termin realizacji: koniec marca 2018 r.

Zbożowa 26
Dwa kameralne budynki powstają w północno-zachodniej części Lublina w dzielnicy Sławin.
Całość to 70 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, o powierzchni od 48 mkw do 83 mkw.
Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon lub taras, a niektóre – położone na parterze – wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania.
Ponadto dla miłośników dwóch kółek przygotowane zostaną specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki.
Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci. Nowoczesne i bezpieczne miejsce będzie zachęcało najmłodszych do aktywnego spędzania czasu.
Budynki będą wyróżniały się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu– i trzypiętrowe).
Wygodną komunikację między piętrami umożliwią nowoczesne, ciche windy, dostępne także z kondygnacji podziemnych.Osiedle będzie ogrodzone.
Ceny mieszkań: od 5000 zł/mkw.
Termin realizacji: kwiecień 2017 r.

Osiedle Prestige
W sprzedaży znajduje się obecnie II etap budowy. Jest to jeden czteropiętrowy budynek (B4) składający się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to w sumie 208 mieszkań o pow. od 28 mkw do 87 mkw. W ofercie są kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Osiedle Prestige jest bezpieczne, ogrodzone i strzeżone.
Dodatkowe atuty to : strefa fitness z siłownią i sauną dla wszystkich mieszkańców, siłownia zewnętrzna, garaże z automatycznie zamykanymi bramami w kondygnacjach podziemnych, pomieszczenia na wózki i rowery, nowoczesne, cichobieżne windy, monitoring, plac zabaw, urokliwy dziedziniec z alejami spacerowymi oraz fontanną, lokale usługowe na parterze. Ceny mieszkań od 5000 zł za mkw.
Termin realizacji: czerwiec 2017 r.

Osiedle Europejskie
Londyn to drugi, po Rzymie, etap budowy Osiedla Europejskiego, na który składają się 4 trzypiętrowe budynki. Stworzą one spójną całość wyróżniającą się ponadczasową elegancją
Obecnie w sprzedaży są lokale w budynkach A4a i A4b, obejmujące 80 mieszkań.
Oferta dostosowana została do potrzeb zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi, znajdują się w niej mieszkania 1-, 2- ,3- i 4-pokojowe.
Mali mieszkańcy Osiedla Europejskiego będą mogli spędzać czas na wyjątkowo atrakcyjnych placach zabaw, wyposażonych w certyfikowane urządzenia. W trosce o bezpieczeństwo dzieci place zabaw są ogrodzone.
Dla miłośników sportu powstała specjalna strefa z boiskiem do koszykówki i siatkówki, a w dalszym etapie także boisko do piłki nożnej.
Kupując mieszkanie na Osiedlu Europejskim, mają Państwo możliwość skorzystania z rządowych dopłat z ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.
Cena mieszkań: od 4200 zł za mkw.
Termin realizacji: czerwiec 2017 r.