Oferta lubelskich deweloperów – październik 2017

Paganiniego 23 to projekt, który wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa architektura.

SKY HOUSE B4 – OSTATNI ETAP!

„Sky House B4” to ostatnia szansa na zakup mieszkania w bestsellerowej inwestycji Grupy Kapitałowej WIKANA, realizowanej przy ul. Kryształowej w Lublinie.
W ramach obecnie realizowanego etapu – B4 – powstają trzy budynki mieszkalne. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby w pełni komponował się z architekturą i elegancką stylistyką charakterystyczną dla całego osiedla.
W budynkach znajdą się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 31 mkw. do 84 mkw. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale sprawdzi się jako schowek lub spiżarka.
„Osiedle Sky House” to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Inwestycja usytuowana jest z dala od zgiełku miasta, za to z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym.
Nowoczesne budynki mieszkalne, wyróżniają się na tle innych nie tylko architekturą, ale także funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Osiedle Marina

Z końcem czerwca br. WIKANA podpisała także umowy na realizację pierwszego etapu „Osiedla Marina B”. To zupełnie nowa odsłona inwestycji w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Nowoczesny design w eleganckim wydaniu oraz wysoka estetyka wykonania to cechy, które wyróżniają projekt na tle innych. W ramach kompleksu docelowo powstanie osiem budynków o zróżnicowanej zabudowie z szeroką gamą mieszkań do wyboru.
Obecnie realizowanych jest sześć kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z dwoma zamkniętymi garażami wielostanowiskowymi, windami oraz komórkami lokatorskimi. W każdym budynku powstaje 16 lokali, w tym mieszkania o zróżnicowanych układach w metrażach od 30,73 mkw. do 61,62 mkw. Elementem wyróżniającym inwestycji będą przestronne, przeszklone balkony.
W ramach inwestycji „Osiedle Marina” do tej pory zostały zrealizowane już trzy budynki mieszkalne, które znalazły uznanie wśród klientów. Obecnie, w ramach etapu „A” osiedla, realizowana jest budowa kolejnych dwóch trzypiętrowych budynków wielorodzinnych: A4 – A5. W każdym z nich powstaje 51 mieszkań o powierzchni od 33 mkw. do 74 mkw., z balkonami oraz funkcjonalnymi piwnicami.
Na parterach powstają lokale usługowe. Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zamontowane windy. Znajdzie się tu również parking podziemny z miejscami postojowymi.

W ofercie dewelopera znajdują się także już zrealizowane lokale, w tym ostatnie wolne mieszkania w inwestycji „Misjonarska 12” oraz gotowe segmenty, wybudowane w ramach trzynastego etapu inwestycji pn. „Miasteczko Wikana” przy ul. Kasztelańskiej.
Poza Lublinem, Grupa Kapitałowa WIKANA realizuje obecnie inwestycje także w: Rzeszowie (kolejny etap „Osiedla Zielone Tarasy”, w ramach którego docelowo powstanie 15 budynków), Tarnobrzegu (budynek „A”, realizowany w ramach inwestycji pn. „Nova Targowa”) i Janowie Lubelskim (budynek „B”, realizowany w ramach inwestycji pn. „Klonowy Park”).

Na swoim –Droga Męczenników Majdanka

„Na swoim” to nowoczesny, pięciokondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny. Znajdzie się w nim 45 lokali mieszkalnych wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycję wyróżnia przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Dedykowana jest głównie młodym rodzinom, szukającym swojego pierwszego M.
Termin realizacji to IV kwartał 2017.
Szczegółowe informacje na www.naswoim.lublin.pl

Szewska 7

Szewska 7 to inwestycja usytułowana w samym sercu Lublina, w obrębie Starego Miasta . Ten czteropiętrowy budynek to idealne miejsce do zamieszkania, połączenie nowoczesności z klasyką. Ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału. W budynku znajdują się 43 mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, i czteropokojowe o pow. 31-66 mkw. Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno na parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.
Termin realizacji: IV kwartał 2017, więcej na www.szewska7.pl

Zbożowa 26

W sprzedaży w zakończonej już przez spółkę TBV przy ul. Zbożowej inwestycji pozostały ostatnie mieszkania o pow. od 49 do 64 mkw. Budynki wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowany ch poziomach (dwu- i trzypiętrowe). Wygodną komunikację między piętrami umożliwiają nowoczesne, ciche windy, dostępne także z kondygnacji podziemnych. Ponadto dla miłośników dwóch kółek przygotowane zostały specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Osiedle jest ogrodzone. Ceny mieszkań: od 4700 zł/mkw.

Osiedle Prestige

Już wkrótce zakończenie inwestycji. W sprzedaży zostały ostatnie mieszkania z II etapu budowy w czteropiętrowym budynku (B4), składającym się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to w sumie 208 mieszkań o pow. od 28 do 87 mkw. W ofercie są jeszcze dwu- i trzypokojowe mieszkania. Osiedle jest bezpieczne, ogrodzone i strzeżone. Dodatkowe atuty: strefa fitness z siłownią i sauną dla wszystkich mieszkańców, zewnętrzna siłownia, garaże z automatycznie zamykanymi bramami w kondygnacjach podziemnych, pomieszczenia na wózki i rowery, nowoczesne, cichobieżne windy, monitoring, plac zabaw, urokliwy dziedziniec z alejami spacerowymi oraz fontanną i lokale usługowe na parterze. Ostatnie mieszkania zostały objęte promocyjną ceną – od 4900 zł/mkw.

Paganiniego 23

To projekt, który wyróżnia wyjątkowa architektura. Jasna, delikatna kolorystyka elewacji oraz przeszklenia podkreślają nowoczesny charakter budynku, a elementy dekoracyjne urozmaicają jego elegancką fasadę.
Unikatowość bryły została podkreślona poprzez nietypowe, przestronne balkony. Dla zwolenników okazałej, otwartej przestrzeni zaprojektowane zostały prywatne tarasy osiągające ponad 70 mkw., przynależne do poszczególnych mieszkań na pierwszym piętrze. W budynku znajduje się 138 lokali mieszkalnych o pow. od 35 do 63 mkw. Ceny mieszkań: od 5200 zł/mkw.
Zakończenie budowy: grudzień 2018 r.

Osiedle Europejskie

Obecnie w sprzedaży jest III etap osiedla o nazwie Budapeszt. Są to cztery trzypiętrowe budynki. Do wyboru zróżnicowane typy mieszkań – od kawalerek (33 mkw) do przestronnych mieszkań 4-pokojowych (79 mkw). Dzieci będą mogły spędzać czas na ogrodzonych, atrakcyjnych placach zabaw.
Dla miłośników sportu powstała specjalna strefa z boiskiem do koszykówki i siatkówki oraz do piłki nożnej. Kupując mieszkanie na Osiedlu Europejskim, można skorzystać z rządowych dopłat z ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.
Cena mieszkań: od 4200 zł/mkw.
Planowane zakończenie: A7 – II kwartał, A6 – III kwartał, A8 – IV kwartał 2018 roku.

Pana Balcera 6B

Kolejna inwestycja TBV powstaje w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Lublina – LSM. Pana Balcera 6B to 11-kondygnacyjny budynek. Elegancko wykończone korytarze oraz reprezentacyjne lobby wraz z recepcją to wizytówka budynku. W ofercie pozostały 3 mieszkania.
Termin realizacji: koniec marca 2018.

Nowy Świat

Przedsiębiorstwo Budowlane Inkob posiada gotowe mieszkania na osiedlu Nowy Świat w bloku powstałym w technologii ekologicznej z użyciem nowoczesnych materiałów ceramicznych. Blok charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną i funkcjonalną. W ofercie dostępne są mieszkania dwupokojowe o powierzchni 58 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni 58 mkw i 71 mkw. Do wszystkich mieszkań przynależna jest piwnica, a do wybranych – dodatkowo duże tarasy. Cena za metr kwadratowy od 3850 zł do 4500 zł.
Dla mieszkańców dostępne są również garaże i miejsca postojowe.
Mieszkania dostępne również w rządowym programie MdM.