Ojciec dwójki dzieci walczy z guzem mózgu

Wiktor Pacan potrzebuje pomocy naszych Czytelników i przedsiębiorców z powiatu krasnostawskiego. Zbiera na operację guza mózgu. Potrzebuje 40 tys. euro. Wiem, że mam, dla kogo walczyć i żyć, potrzebuję jednak od Państwa wsparcia finansowego. Proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka – mówi mężczyzna.

– Nazywam się Wiktor Pacan, mam 41 lat. Jestem mężem, ojcem dwójki wspaniałych dzieci: syna w wieku 14 lat i córki w wieku 10 lat. W październiku 2010 roku, po ataku padaczki trafiłem do szpitala. Zdiagnozowano u mnie guza mózgu, glejak III stopnia – mówi Wiktor Pacan. Po ciężkiej operacji, chemioterapii i radioterapii wszystko wskazywało na to, że mieszkaniec Majdanu Krzywskiego w gminie Łopiennik Górny pokonał chorobę. – Jednak po ośmiu latach, w listopadzie 2018 roku, po badaniu kontrolnym rezonansem magnetycznym okazało się, że złośliwy guz powrócił.

W grudniu 2018 roku przeszedłem drugą operację. Wynik badania histopatologicznego wskazał na IV stopień złośliwości – dodaje. Przez 8 lat mężczyzna utrzymywał się z renty ze względu na fakt, że w międzyczasie przeszedł dwie operacje bioder. Dojazdy na badania diagnostyczne oraz konsultacje medyczne pochłonęły wszystkie jego oszczędności.

– Teraz, kiedy guz złośliwy znów zaatakował, będę potrzebował środków na leczenie oraz dalsze konsultacje. Szansą na odzyskanie mojego zdrowia jest kosztowne leczenie, które odbywa się wyłącznie w Niemczech i wynosi ono około 40 tysięcy euro.

Proszę o Waszą pomoc w uzbieraniu funduszy niezbędnych na leczenie – apeluje pan Wiktor. Darowizny na rzecz leczenia mieszkańca gminy Łopiennik Górny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk „Wspomóż” w niebieskim prostokącie.

Oto link do zbiórki: www.skarbonka.alivia.org.pl/wiktor-pacan. Pieniądze można też przelać na konto: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831, tytuł przelewu „Darowizna dla Wiktor Pacan 110946” lub przekazać 1% na OPP. – Wiem, że mam, dla kogo walczyć i żyć, potrzebuję jednak od Państwa wsparcia finansowego. Proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka – podsumowuje mężczyzna. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here