Omega Przyjaciele górą

Zespół Omega Przyjaciele wygrał III Jesienny Puchar „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej”, rozgrywany na Orliku na Felinie. Drugie miejsce zajęła ekipa Młode Wilki, trzecie Medaliony, a czwarte FC Felin.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Kowalski (FC Felin), a bramkarzem Przemek Krysa (Młode Wilki).

Tytuł króla strzelców wywalczył Maksymilian Sprawka (Omega Przyjaciele), zdobywca 12 bramek

W I jesiennym konkursie rzutów karnych, spośród 16 startujących zawodników, pierwsze miejsce zajął Max Sprawka, który w finale pokonał 3:1 Krysę. W pojedynku o 3. miejsce Olek Kowalczyk zwyciężył 3:2 Remka Chorembałę.

– Zapraszam wszystkie dzieciaki z całego Lublina. Do naszej piłkarskiej zabawy można dołączyć w każdej chwili. Spotykamy się na Orliku na Felinie w każdą sobotę o 9.00 – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, organizator cyklu.