Omijaj Janowską

Drogowcy przygotowali kolejne „atrakcje” na ulicy Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego. Wprowadzono tam ruch wahadłowy. W środę, przez 10 godzin, ulica ma być całkowicie zamknięta dla ruchu.


– Według informacji przekazanych przez wykonawcę na ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego od 26 lutego ruch pojazdów odbywać się będzie wahadłowo jednym pasem, a sterować nim będzie sygnalizacja świetlna. Utrudnienia potrwają do 20 marca (piątek – przyp. aut.) – zapowiedział w miniony poniedziałek Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Najgorsza sytuacja będzie w środę, 4 marca, w godzinach 8-18. Jezdnia pod wiaduktem kolejowym ma być wówczas całkowicie zamknięta dla ruchu.

To nie wszystko. Od minionego poniedziałku do piątku, 13 marca zamknięte są chodnik i ścieżka rowerowa pod wiaduktem kolejowym. – Ruch został skierowany na chodnik przy jezdni ulicy Janowskiej – wyjaśnia Jędrek. Utrudnienia w tym rejonie są związane z trwającą modernizacją wiaduktu kolejowego.

Zmiany w organizacji ruchu wprowadzono też w innych częściach miasta. Na ulicy Składowej od ulicy Łęczyńskiej został wprowadzony ruch dwukierunkowy do wjazdu na teren budowy. – Zmiana będzie obowiązywała do 31 grudnia 2021 roku – zapowiada G. Jędrek. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here