Orlen wróci na Podgórze

Po kilku latach przerwy na ul. Podgórze w Chełmie wróci stacja paliw Orlen. Jej uruchomienie zaplanowano na połowę 2023 roku.

Prace na działce na ul. Podgórze, na której wiele lat temu działała stacja paliw Orlen, już się rozpoczęły.

– Po zmianach infrastruktury drogowej analizy wykazały potencjał biznesowy dla tej lokalizacji – potwierdza nam biuro prasowe PKN Orlen. W miejscu niedziałającej stacji powstaje nowy obiekt z budynkiem o powierzchni 61 m kw., który będzie posiadał nowoczesne wnętrze. – Stacja Orlen w Chełmie będzie działała w formacie Stop Cafe 2.0. Klienci będą mogli więc skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oraz zrobić szybkie zakupy – dowiadujemy się.

Do dyspozycji kierowców zostaną oddane cztery stanowiska z dystrybutorami paliwa Efecta i Verva oraz AdBlue i LPG. – Będą oni mieli też możliwość skorzystania z kompresora i odkurzacza. Otwarcie nowej stacji planujemy na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2023 roku – informuje biuro prasowe spółki. (kg)

4 KOMENTARZE

  1. Analizy są dobre w odróżnieniu od wymysłów chłopków-roztropków. W Chełmie samochodów multum, więc stacja paliw będzie miała powodzenie. Spoko.

    • No to że się prostaczkowie z kolejnej stacji cieszą to można się było spodziewać. Lokalizacja budzi jednak wątpliwości, bo tamta stacja wcześniej funkcjonowała jako przelotowa a już wiadomo że obwodnica powstanie na 100%.

  2. Analizy są dobre w odróżnieniu od wymysłów chłopków-roztropków. W Chełmie samochodów multum, więc stacja paliw będzie miała powodzenie. Spoko.

  3. Bardzo jestem ciekaw tych „analiz” Orlenu i czy uwzględniają fakt, że DK12 za ca 3 lata stanie się drogą lokalną o b. małym natężeniu ruchu. Ale budujcie, towarzysze, budujcie. Ja bardzo lubię, jak w moim mieście coś się buduje, rozwija..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here