Orlik wystartował w Surhowie

Gmina Kraśniczyn otrzymała dofinansowanie kosztów wynagrodzenia animatora sportu w ramach programu „Animator – Moje Boisko ORLIK 2012”.

Projekt polega na kontynuacji funkcji Animatora Sportu, prowadzącego zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży na Orliku przy Szkole Podstawowej w Surhowie. – Animator Sportu na Orliku planuje, prowadzi i monitoruje zajęcia odbywające się na boisku – informuje Monika Grzesiuk, wójt Kraśniczyna. Celem projektu jest skierowanie kompleksowej oferty sportowo-rekreacyjnej dla dzieci, młodzieży i mieszkańców gminy, propagowanie sportu i aktywnej rekreacji.

Od czerwca 2020 r. zajęcia będą odbywały się: od poniedziałku do piątku w godzinach 17-21 – zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, koszykówki (wybrany rodzaj w zależności od ilości chętnych), w soboty i niedziele – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z animatorem (numer telefonu dostępny w urzędzie gminy Kraśniczyn). – O ewentualnych modyfikacjach grafiku zajęć poinformujemy odrębnym komunikatem – mówi Grzesiuk. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here