Osiedle Morwowa rozrasta się

Deweloper Willowa II rozpoczął budowę kolejnego, trzeciego budynku w ramach Osiedla Morwowa, w prestiżowej dzielnicy Lublina przy zbiegu ul. Wojciechowskiej i Morwowej. Termin zakończenia budowy planowany jest na sierpień 2020 r.


W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie nowoczesny budynek mieszkalny o siedmiu kondygnacjach nadziemnych z częścią usługową na parterze oraz dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym. W budynku powstaną funkcjonalne mieszkania o metrażu od 31,61 m2 do 70,85 m2 oraz lokale usługowe o powierzchni od 32,58 m2 do 241,71 m2, znakomicie przystosowane do prowadzenia różnego rodzaju działalności.

– Niewątpliwym atutem tego budynku, podobnie jak w przypadku naszych dwóch wcześniejszych realizacji są starannie zaprojektowane, przemyślane układy mieszkań. Poza tym klienci cenią sobie znakomicie rozwiniętą lokalną infrastrukturę z bliskim dostępem do szkół, uczelni, transportu publicznego oraz licznych punktów handlowo-usługowych – mówi Paulina Jaszczewska z biura sprzedaży dewelopera Willowa II.

Mieszkańcy nowego budynku będą mogli liczyć na nowatorskie, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Zostanie on wykonany z najwyższej jakości materiałów zgodnie z najnowocześniejszymi trendami technologicznymi w budownictwie mieszkaniowym.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku z dużą ilością trawników, drzew i krzewów. Na najmłodszych będą czekać natomiast dwa kolorowe place zabaw. Sam budynek, jak również jego otoczenie, będzie przystosowane dla osób niepełnosprawnych, m.in. dzięki specjalnie zaprojektowanym chodnikom ze spadkami i windom umożliwiającym łatwy dostęp do wszystkich kondygnacji w budynku.

Docelowo w ramach inwestycji mają powstać cztery nowoczesne budynki o wysokim standardzie wykończenia.

Więcej informacji o ofercie dewelopera Willowa II można uzyskać w Biurze Sprzedaży, tel. 81 742 68 73 oraz na stronie internetowej; www.willowa2.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here