Osiedle Zbożowa 26 już gotowe

TBV zakończyło budowę Osiedla Zbożowa 26. W północno-zachodniej części Lublina, w dzielnicy Sławin, powstały dwa kameralne budynki z 70 lokalami mieszkalnymi o funkcjonalnych rozkładach.


Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla został ogrodzony. Ponadto dla miłośników dwóch kółek przygotowane specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki.
Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a niektóre, położone na parterze, wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania.
Na terenie osiedla powstał plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Dla wygody osób zmotoryzowanych pod każdym budynkiem powstały garaże i miejsca postojowe. Ich uzupełnieniem jest parking zewnętrzny.
Budynki na Osiedlu Zbożowa 26 wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu- i trzypiętrowe). Wygodną komunikację między piętrami umożliwiają nowoczesne, ciche windy, dostępne także z kondygnacji podziemnych.
W sprzedaży są jeszcze ostatnie wolne mieszkania o powierzchniach od 48 do 64 mkw. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 81 533 55 44.