OSM Krasnystaw z kolejnymi nagrodami

Za nami warszawskie targi Mleko Expo, na których producenci nabiału prezentowali swoje produkty. Podczas imprezy kilka nagród trafiło do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie.


Targi Mleko Expo były wyjątkowym wydarzeniem. Wszyscy producenci mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swoje produkty w Pałacu Kultury i Nauki.

– Od 16 do 18 listopada chętnie opowiadaliśmy o produktach z Lubelszczyzny i chętnie nimi częstowaliśmy – mówi Agnieszka Adamska z OSM Krasnystaw. – Goście mieli okazję spróbować naszych wyrobów, takich jak Joguś czy Kefir. Jednak show skradł Chef Lorek, który chętnie prezentował swoje umiejętności kucharskie na naszym stoisku – dodaje.

Podczas imprezy produkty krasnostawskiej Mleczarni nagrodzono w kilku kategoriach. OSM zajęła drugie miejsce w kat. Lider Galanterii Mlecznej w 2021 roku oraz ósme wśród największych eksporterów spółdzielczych. Statuetką za wyróżniającą jakość wyróżniono zsiadłe mleko, statuetką za wysoką jakość ser Haluni, a statuetką za najwyższą jakość – owsiankę na jogurcie z jabłkiem. Hitem Mlecznego Śniadania, nagrodą przyznawaną przez konsumentów, okazał się ser Haluni. (kg)