Ostatnia szansa na zgłoszenia

To już ostatnie dni na zgłoszenia w prestiżowym konkursie „TOP Inwestycje Polski Wschodniej”, organizowanym przez Portalsamorzadowy.pl.


Konkurs rokrocznie ma za zadanie wskazanie inwestycji samorządowych i podległych im spółek, a także inwestycji infrastrukturalnych i prywatnych, biznesowych, których efekt jest ważny dla regionu i jego mieszkańców. Do udziału w tegorocznej, szóstej już edycji konkursu można zgłaszać zarówno inwestycje komunalne, jak też prywatne oraz dotyczące infrastruktury drogowej lub kolejowej z terenu województwa podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Ważne jest, aby były one zrealizowane w roku 2018 bądź zrealizowane w połowie na dzień 30 czerwca 2019 r.

Tradycyjnie laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który 25 i 26 września odbędzie się w Białymstoku.

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia na adres: topinwestycje@portalsamorzadowy.pl.

W pierwszej połowie przyszłego miesiąca powstanie lista nominowanych inwestycji, która zostanie opublikowana w serwisie PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie czytelników na portalu potrwa do 17 września do godz. 12.00 Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie: www.portalsamorzadowy.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here