Ostatnie mieszkania na Osiedlu Prestige

Duży plac zabaw na Osiedlu Prestige, budowanym przez wiodącego w Lublinie dewelopera, firmę TBV, jest już gotowy. Lada dzień najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu urządzeń do zabawy: karuzeli, huśtawek, zjeżdżalni i pajączka.

Dobiega końca II etap budowy Osiedla Prestige na Czechowie. W sprzedaży zostało już tylko osiem mieszkań dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 42 do 70 metrów kwadratowych. Ostatnie lokale można nabyć w promocyjnej cenie – od 4800 zł za mkw.

W drugim etapie powstał budynek (B4) składający się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to w sumie aż 208 mieszkań o pow. od 28 m2 do 87 m2.

Komfort i elegancja

Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz dużymi przestronnymi balkonami. Niestandardowa wysokość pomieszczeń (264 cm) nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru, zaś ich funkcjonalny układ pozwala na duże możliwości aranżacyjne.

Dla aktywnych – relaks i sport

Przy budynkach I etapu stanęły urządzenia siłowni zewnętrznej. W drugim etapie inwestycji tworzona jest strefa sportowo-rekreacyjna, w której mieści się będzie siłownia, sala fitness i sauna. Cała strefa ma powierzchnię 270 mkw. Dostęp do części rekreacyjnych na terenie całego osiedla będą mieli wszyscy jego mieszkańcy.

Udogodnienia

Na osiedlu do dyspozycji lokatorów są podziemne garaże oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo każda klatka schodowa została wyposażona w pomieszczenie na rowery i wózki. W budynkach znajdują się komfortowe, cichobieżne windy. Ponadto w budynku B4c na parterze powstanie 6 lokali usługowych.

Z myślą o najmłodszych

Na osiedlu do dyspozycji najmłodszych są dwa place zabaw – mały, który powstał podczas I etapu inwestycji oraz duży, za budynkiem B4b, który jest już gotowy i zostanie oddany do użytku lada dzień.

Czas poza mieszkaniem

Na terenie dziedzińca Osiedla Prestige powstaje urokliwa fontanna, która uwydatni niepowtarzalny klimat inwestycji.
Wydzielone zostaną miejsca postojowe oraz aleje spacerowe.
Szczegółowe informacje dotyczące Osiedla Prestige na Czechowie i ostatnich dostępnych mieszkań można uzyskać pod nr tel. 81 533 55 44 (TBV). KB