Ostatnie mieszkania na Osiedlu Zbożowa 26

Już od 4700 zł za m2 można kupić mieszkanie na Osiedlu Zbożowa 26 w Lublinie wybudowanym przez TBV. To ostatni moment na decyzję o zakupie – w ofercie zostało jedynie kilka lokali, w tym z dopłatą w programie MdM.


Promocja na ostatnie mieszkania to świetna okazja dla osób, które szukają lokalu „na już”. Zbożowa 26 to gotowe osiedle, oddane do użytku tego lata. Składa się z dwóch kameralnych budynków o ciekawej architekturze.
Budynki wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu– i trzypiętrowe). Wygodną komunikację między piętrami umożliwiają nowoczesne, ciche windy dostępne także z kondygnacji podziemnych. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a niektóre – położone na parterze – wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania.
Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla został ogrodzony.
Ponadto dla miłośników dwóch kółek deweloper przygotował specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki. Na terenie osiedla powstał także plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 81 533 55 44