Ostatnie uzgodnienia

Na kolejnym spotkaniu roboczym z projektantami oczyszczalni ścieków i kanalizacji uzgadniano szczegóły tej inwestycji w gminie Leśniowice.

W ramach opracowywania planu budowy ekologicznej oczyszczalni ścieków w gminie Leśniowice zorganizowano kolejne robocze spotkanie w tej sprawie z projektantami, tj. przedstawicielami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – prof. dr. hab. Krzysztofem Jóźwiakowskim i dr Agnieszką Micek. Dopracowywano szczegóły związane z tą inwestycją. Podczas spotkania przedstawiono koncepcję budowy systemu kanalizacyjnego oraz oczyszczalni ścieków komunalnych, a także oczekiwania leśniowickich urzędników, którzy wysłuchali ekspertów zaangażowanych w uzgodnienia dotyczące planowanej budowy.

– Projektujemy oczyszczalnie w taki sposób, aby zapewnić możliwość przyjęcia wszystkich ścieków z naszych miejscowości, przy uwzględnieniu gospodarczego rozwoju gminy w perspektywie przyszłych lat – mówi Joanna Jabłońska, wójt gminy Leśniowice. – Nie trzeba nikomu przypominać, jak ważna jest to inwestycja z punktu widzenia naszego samorządu, dlatego bardzo istotne jest nasze zdanie na każdym etapie projektowania. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here