Pamięć, sprawność, radość

Pod takim hasłem odbyła się już jedenasta edycja gminnych biegów o Puchar Wójta Gminy Rejowiec Fabryczny. Przedstawiamy zwycięzców.

W kat. przedszkole najlepsze wyniki osiągnęli: Szymon Szokaluk, Rafał Gleń i Olga Brzyszko z SP w Pawłowie; w kat. klas I-II: Bartosz Szajder, Julia Brodaczewska i Dominik Psuja z SP w Pawłowie, w kat. dziewcząt z klas III: Klaudia Biela i Angelika Rokita z SP w Pawłowie oraz Roksana Iwaniuk z SP z Krasnego, w kat. chłopcy z klas III: Bartosz Psuja z SP w Pawłowie, Mateusz Frania z SP w Lisznie i Łukasz Bara z SP w Pawłowie, kat. dziewcząt klasy IV-V: Agnieszka Świetlicka i Oliwia Seneka z SP w Lisznie i Paulina Dyniec z SP w Pawłowie, kat. chłopcy IV-V :Patryk Socha z SP w Pawłowie, Kacper Kruk z NSP w Kaniem i Jakub Kubacki w SP w Lisznie, kat. dziewczęta klasa VI: Aleksandra Jóźwicka z SP w Lisznie, Patrycja Frania z SP w Lisznie, Julia Fijałkowska z SP w Lisznie, kat. chłopcy klasa VI: Dawid Humeniuk z SP w Lisznie, Tobiasz Remiś i Karol Kosz z SP w Pawłowie, kat. dziewczęta klasy I-II gimnazjum: Natalia Sawa, Klaudia Humeniuk i Klaudia Szokaluk z Gim. w Lisznie, kat. chłopcy klasy I-II gimnazjum: Przemysław Studziński, Dawid Cieśla i Jakub Nawrocki z Gim. w Pawłowie, kat. dziewczęta klasa III gimnazjum: Natalia Szokaluk z Gim. w Lisznie, Monika Pasieczna z Gim. w Pawłowie, Iga Mazurek z Gim. w Lisznie, kat. chłopcy klasa III gimnazjum: Krystian Kister i Patryk Podlipny z Gim. w Pawłowie oraz Gabriel Szewczyk z Gim. w Lisznie.
W punktacji ogólnej w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła SP w Pawłowie, drugie miejsce zajęła SP w Lisznie, a trzecie NSP w Kaniem. Z kolei w kategorii gimnazjum na podium stanęły Gimnazjum w Pawłowie i Gimnazjum w Lisznie. (mg)