Pamiętali o babciach i dziadkach

W Gorzkowie, a także w krasnostawskich Przedszkolach nr 4 i 5 zorganizowano imprezy z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkole nr 5

W Przedszkolu nr 5 w Krasnymstawie dzieci z grupy 6-latków ze swoimi paniami i rodzicami babcie i dziadków gościły w sobotę. Mali artyści zaprezentowali Jasełka, a w rewanżu babcie i dziadkowie dali koncert.

Przedszkole nr 4

Styczeń w Przedszkolu nr 4 im. Kubusia Puchatka w Krasnymstawie obfitował w wiele uroczystości. Jedną z nich był Dzień Babci i Dziadzia. Do udziału we wspólnej zabawie i świętowaniu przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków. Dzieci z każdych z grup przygotowały ciekawą część artystyczną, prezentując wierszyki i piosenki. Nie zabrakło własnoręcznie przygotowanych upominków, oraz słodkiego poczęstunku.

Centrum Społeczno-Kulturalne w Gorzkowie

20 stycznia w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie zorganizowano koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zebranych powitała kierownik Centrum Barbara Lachowska. W koncercie z życzeniami dla babć i dziadków wystąpili: Melania Bociąg i Oskar Konofał oraz Zuzanna i Szymon Zegarowie. Następnie zaśpiewał Młodzieżowy Zespół Wokalny w składzie: Natalia Syposz, Klaudia Kuśmirska, Weronika Szewczak pod opieką Dariusza Polichy. Kolędy zaśpiewał Piotr Jaremek z Krasnegostawu. (k)