Pani Iwona w Ninja Warrior Polska

We wtorek, 14 września, w największym sportowym show telewizyjnym wystąpi Iwona Petruk. Mieszkanka Strachosławia zmierzy się z torem „Ninja Warrior Polska”. – Bądźcie ze mną przed telewizorami. Słynny Tor i ja! – zachęca mieszkanka gminy Kamień. Zapowiada się ciekawe widowisko.

O swojej sportowej pasji pani Iwona opowiadała na łamach „Nowego Tygodnia” pod koniec lipca br. Wtedy okazało się, że przeszła niezbędne kwalifikacje i dostała szansę zmierzenia się z piekielnie trudnym torem „Ninja Warrior Polska” w 4. edycji polskiej wersji programu Polsatu. Pani Iwona cieszyła się, mówiąc, że jej motto brzmi: nie ma rzeczy niemożliwych. Zapowiadała, że nie podda się i stawi czoła wyzwaniu. Teraz mamy okazję przekonać się, jak wyglądały jej zmagania z torem przeszkód. Odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany wieczorem 14 września.

– Jak sobie poradzę, czy dam radę i pokonam wszystkie przeszkody? Bądźcie ze mną przed telewizorami! Ninja Warrior Polska – Polsat – Słynny Tor i ja! – zachęca jak zwykle pełna energii i charyzmy pani Iwona.

Trzymamy kciuki. Niedawno, w tym samym programie mieliśmy okazję oglądać występ pochodzących z Chełma braci – Radosława i Mateusza Bierzanowskich. (mo)