Pani sierżant z brązem na szyi

Sukces policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. St. sierż. Anna Kędra wywalczyła trzecie miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W mistrzostwach startowało ponad sto policjantek i policjantów z całego kraju. Start w tak trudnym przedsięwzięciu wymagał od nich wielu przygotowań i wysiłku. Wyścig był trudny, a dodatkowe utrudnienie stanowił upał. 58-kilometrowa trasa biegła wokół Bukowiny Tatrzańskiej – krętymi drogami, z wieloma trudnymi podjazdami. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Na podium stanęli mundurowi z całego kraju. Wśród nich była st. sierż. Anna Kędra.

Policjantka z KPP w Krasnymstawie wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal. Dekoracji zwycięzców dokonali gen. insp. Jarosław Szymczyk – komendant główny Policji oraz mł. insp. Dariusz Zięba – dyrektor Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP, którzy wcześniej sami pokonali trasę wyścigu. Zwycięzcom dłoń uścisnął także insp. Paweł Dzierżak – I zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie. Zawodnicy otrzymali koszulki z orłem na piersi z napisem: Mistrz Polski Policji. St. sierż. Annie Kędrze składamy serdeczne gratulacje! (opr. mo, fot. KWP)