Październikowe inspiracje w IKEA Po Sąsiedzku!

Od 23 sierpnia tego roku przy Alei Spółdzielczości Pracy w Lublinie działa już sklep IKEA, który będzie integralną częścią centrum handlowego SKENDE Shopping, którego otwarcie zaplanowano w przyszłym miesiącu

Sklep IKEA w Lublinie już działa, ale mieszkańcy miasta dalej mogą korzystać ze szwedzkiej, domowej przestrzeni, stworzonej przez IKEA w samym centrum, przy Krakowskim Przedmieściu 55.


Oto propozycje na najbliższe dni:
* 16 października – o godzinie 17:30 odbędą się przygotowania do Halloween. Na warsztatach powstaną specjalne dekoracje przygotowane z dyni.
* 17 października – o godzinie 18:00 rozpocznie się projekcja filmu pt. „Wróble”.
* 18 października – o godz. 17:30 odbędą się warsztaty „Przepis na zeszyt”. Metodą scrapbookingu przygotowane zostaną notesy na przepisy kulinarne. Pojawi się też okazja do rozmowy o gotowaniu i szansa na wymianę receptur.
* 19 października, również o 17:30, będzie można dowiedzieć się, jakie jedzenie jest dobre dla mózgu.
* 24 października o 17:00 i 28 października o 15:00 rozpoczną się „Kuchenne ewolucje” w wykonaniu specjalistów z IKEA. Podczas warsztatów uczestnicy poznają praktyczne rozwiązania dla małych i dużych kuchni. Tego dnia IKEA Po Sąsiedzku będzie inspirować do zmian w domu.
* 25 października wieczór ponownie można spędzić na seansie filmowym. Tego dnia IKEA Po Sąsiedzku zaprasza o godzinie 18:00 na film „Życie na kredycie”.