Pedofil grasuje w powiecie?

Do krasnostawskiej komendy zgłosiły się dwie przerażone mieszkanki gminy Fajsławice. Kobiety twierdziły, że przed ich kilkuletnimi córkami obnażył się jakiś mężczyzna. Policji nie udało się jednak ustalić, czy rzeczywiście takie zdarzenie miało miejsce.

Sobota, 7 lipca. Przed sklepem w Siedliskach (gmina Fajsławice) stoją dwie dziewczynki. Jedzą lody, żartują. W pewnej chwili podjeżdża do nich motocyklem jakiś mężczyzna. Zatrzymuje się, zsiada i podchodzi do dzieci. Sięga do rozporka i wyciąga z niego przyrodzenie. Przerażone dziewczynki uciekają, nieznajomy wsiada na motocykl i odjeżdża. O zajściu dowiadujemy się z wpisu na Facebooku zamieszczonym przez jedną z mieszkanek Krasnegostawu.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że do komendy powiatowej policji w Krasnymstawie 7 lipca rzeczywiście przyszły dwie kobiety. Z ich relacji wynikało, że w Siedliskach jakiś mężczyzna obnażył się przed ich córkami. Nie chciały jednak złożyć oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie. – Mieliśmy sygnał o takim zajściu, ale na razie nie udało się nam go potwierdzić – ucina spekulacje Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji.

Może się okazać, że cała sytuacja to jedno wielkie nieporozumienie. Niewykluczone, że dziewczynki źle zinterpretowały zachowanie motocyklisty. Być może zatrzymał się on tylko po to, żeby się… wysikać. Jeżeli nawet tak było, powinien był być bardziej dyskretny. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here