Perła nadal z Motorem

Podpisy pod kontraktem złożyli dyrektor generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. Andrzej Rutkowski oraz Marta Daniewska, prezes Motoru

Perła – Browary Lubelskie S.A. zawarła nową umowę sponsorską z Motorem Lublin. Kolejny sezon na koszulkach meczowych lubelskiej drużyny znajdzie się m.in. logo lubelskiej firmy.

Perła od wielu lat wspiera Motor i jest jednym z kluczowych partnerów lubelskiego klubu.– Nowa umowa z Perła – Browary Lubelskie to kolejny dowód na to, że jesteśmy wiarygodnym partnerem. Budujemy silną „drużynę” na najbliższy sezon, więc niezmiernie się cieszę, że znalazł się w niej tak znakomity „zawodnik” jak Perła. Dołożymy wszelkich starań, by nasza współpraca owocowała w postaci wielu obopólnych korzyści – mówi prezes Marta Daniewska.

– Browar Perła to wieloletni partner piłkarskiego Motoru Lublin. Przed chwilą podpisaliśmy umowę sponsorską na sezon 2021/2022. Ma on szansę być przełomowym w historii klubu, który postawił sobie bardzo ambitne cele sportowe – przyznał chwilę po zawarciu umowy Andrzej Rutkowski, dyrektor generalny Perła. – Browary Lubelskie S.A. – Dla wszystkich sympatyków Motoru rozpoczyna się czas pełen emocji. Marka Perła będzie towarzyszyć zespołowi i kibicom w drodze do piłkarskiej elity.

Nasz logotyp w dalszym ciągu będzie obecny na koszulkach zawodników, a w trakcie meczów domowych będzie prowadzona sprzedaż piwa Perła. Gorąco życzymy zarządowi, szkoleniowcom, piłkarzom i fanom drużyny, aby ten sezon zakończył się awansem do I ligi, co otworzy Motorowi Lublin możliwość walki w kolejnych latach o najwyższą klasę rozgrywkową. Browar Perła będzie wspierać Klub w tych staraniach – deklaruje dyr. Andrzej Rutkowski. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here