Piąty turniej dla FC Wrońska

FC Wrońska, zwycięzcy piątego turnieju. W grupie pokonali ekipę Omega Przyjaciele 7:1, Młode Wilki 8:2 i przegrali 3:5 z Beta. W meczu o 1. miejsce FC Wrońska rozgromiła drużynę Omega Przyjaciele 5:1

Już po raz piąty tej jesieni młodzi piłkarze na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie rywalizowali w turnieju z cyklu Jesiennego Pucharu Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej.

Tym razem najlepszą ekipą w zawodach organizowanych przez Ognisko TKKF Omega okazała się FC Wrońska, która w meczu decydującym o 1. miejscu pokonała 5:1 zespół Omega Przyjaciele. Gole dla zwycięzców zdobyli: Robert Dankiewicz 3 i Piotr Krysa 2, dla pokonanych Max Sprawka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Rozdzialik (FC Wrońska), bramkarzem Konrad Gawęda (Beta), a strzelcem Robert Dankiewicz z FC Wrońska, zdobywca 6 bramek.

Piątemu turniejowi towarzyszył III Jesienny Konkurs Rzutów Karnych, w którym wystartowało aż 24 zawodników. W finale Bartek Kowalski pokonał 3:2 Roberta Dankiewicza, a w pojedynku o 3. miejsce Bartek Szulmański zwyciężył 2:1 Bartosza Lipowicza.