Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na Zbożową 26 w kwietniu

Budynki przy Zbożowej 26 wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach, są dwu– i trzypiętrowe

TBV, wiodący lubelski deweloper, kończy realizację nowej inwestycji Zbożowa 26. Dwa nowe bloki w dzielnicy Sławin zostaną oddane do użytku już w kwietniu.
W dwóch kameralnych budynkach znalazło się 70 mieszkań. W sprzedaży są jeszcze zarówno mieszkania 2-, 3-, jak i 4-pokojowe, od 48 mkw do 82 mkw. Cena w zależności od metrażu i piętra waha się od 5100 do 5500 zł za mkw.
Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub taras, a niektóre – położone na parterze – wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Budynki wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu- i trzypiętrowe). Wygodną komunikację między piętrami umożliwiają nowoczesne, ciche windy, dostępne także z kondygnacji podziemnych.
Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony. Ponadto dla miłośników dwóch kółek deweloper przygotował specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki.
Na terenie osiedla najmłodsi będą mogli się bawić na placu zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Nowoczesne i przyjazne miejsce będzie zachęcało najmłodszych do aktywnego spędzania czasu.
„Wyobraź sobie idealne połączenie piękna i wysoką jakość wykonania, w prostej, eleganckiej architekturze. Dodaj do tego doskonale zaaranżowaną przestrzeń, gdzie nowoczesne rozwiązania odmieniają codzienność” – tak nową inwestycję reklamuje TBV.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.tbv.pl oraz pod numerem tel: 81 533 55 44.