Pierwsza wygrana Lublinianki

Piłkarze czwartoligowej Lublinianki wygrali pierwszy mecz w obecnym sezonie. Podopieczni trenera Grzegorza Białka pokonali w sobotę na Wieniawie 2:1 Ładę, choć już od 3. minuty, po precyzyjnym strzale z dystansu Janusza Biruta, przegrywali 0:1.
Gospodarze wyrównali bardzo szybko, bo już w 11. minucie, a na listę strzelców wpisał się Erwin Sobiech.
Zwycięstwo lublinianom zapewnił 40-letni Andrzej Gutek. W 52. minucie doświadczony pomocnik otrzymał podanie od 19-letniego Pawła Dzyra, ograł obrońcę, po czym pewnie pokonał bramkarza gości Łukasza Szawarę.

Lublinianka – Łada Biłgoraj
2:1 (1:1)
Lublinianka: Krupa – Dzyr, Paździor, Kosiarczyk, Jezior – Okoń (72 Marzęda), Gutek (72 Kamola), Sobiech (90 Jesionek), Stępień, Skoczylas – Kłyk (84 Prus).
Bramki: 0:1 Birut 3, 1:1 Sobiech 11, 2:1 Gutek 52. Żółta kartka: Dorosz (Ł). Sędziował: Przemysław Wróbel (Biała Podlaska). Widzów: 150.

Pozostałe mecze 4. kolejki: Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 3:2 * Hetman Zamość – Stal Kraśnik 1:1 * Kryształ Werbkowice – Włodawianka 1:2 * Kłos Chełm – POM Iskra Piotrowice 1:0 * niedzielne mecze: Polesie – LKS Milanów, Lewart – Lutnia, Chełmianka – Tomasovia, Victoria – Unia zakończyły się po zamknięciu tego wydania tygodnika.
1. Stal Kraśnik 4 10 11-3
2. Hetman 4 10 9-4
3. Włodawianka 4 9 10-4
4. Chełmianka 3 7 7-3
5. Lewart 3 7 3-0
6. Powiślak 4 7 6-5
7. Kłos 4 6 3-4
8. Lublinianka 4 5 5-7