Pięściarze kończą rok

W sobotnim meczu w ringu zobaczymy m.in. Kacpra Lipca utalentowanego pięściarza Gwarka.

Przed nami ostatnie w tym roku pięściarskie zmagania w okręgu lubelskim. W najbliższą sobotę na ringu przy ul. Peowiaków 6 w Lublinie odbędą się aż dwa turnieje. O godzinie 14 rozpoczną się zawody mikołajkowe, a trzy godziny później, w ramach bokserskiej Barbórki, rozegrany zostanie mecz pomiędzy Gwarkiem Łęczna, a RKB Boxing Radom.


– Oba turnieje zapowiadają się niezwykle ciekawie. W pierwszym udział wezmą głównie młodzi pięściarze z klubów z Lublina i regionu. W drugim zespół Gwarka, w składzie którego znajdą się także zawodnicy innych naszych czołowych klubów, zmierzy się z ekipą z Radomia. Przypomnę, że pięściarzy RKB Boxing gościliśmy przed tygodniem podczas Memoriału Stanisława Zalewskiego.

Podopieczni trenerów Adama Jabłońskiego oraz Krzysztofa Burego boksowali z reprezentacją Lublina  i okazali się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Mecz zakończył się remisem 13:13 – mówi Krzysztof Sugier, prezes LOZB.

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią  Covid-19 turnieje rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Kibice  będą mogli jednak śledzić zmagania na żywo dzięki relacji Klubu Sportowego Paco na jego klubowym kanale na YouTube. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here