Pijany rozbił się na przepuście

Prawie 3 promile alkoholu miał kierujący fordem, który w Łopienniku Górnym na łuku jezdni wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Z uwagi na odniesione obrażenia, trafił do szpitala.

W poniedziałek przed 16.00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał informację o wypadku, do którego doszło w Łopienniku Górnym. – Kiedy policjanci dojechali na miejsce zdarzenia, w obszarze zabudowanym, w przydrożnym rowie zastali rozbity samochód marki Ford Mondeo. Kierowca został uwolniony przez załogę straży pożarnej, a następnie przewieziony karetką na oddział ratunkowy szpitala w Krasnymstawie – mówi Jolanta Babicz, rzecznik policji w Krasnymstawie.

Jak ustalili funkcjonariusze, 39-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Na pewno w prowadzeniu Forda nie pomógł mu stan, w jakim się znajdował. Wydmuchał bowiem 3 promile alkoholu. 39-latkowi grozi do 2 lat więzienia. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here