Płacisz w Lublinie, wygrywasz nagrody

Do 30 czerwca można zgłaszać swój udział w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”. Zabawa już ruszyła.
Do wygrania są: skutery, rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, głośniki bluetooth, czytniki e-book, oczyszczacze powietrza czy kamery samochodowe. Jak przyłączyć się do zabawy?

– Do 30 czerwca można zgłaszać swój udział w loterii, wypełniając formularz na stronie internetowej www.rozliczpitwlublinie.eu lub wrzucając kupon do urny w jednym z ośmiu biur obsługi mieszkańców: w ratuszu przy placu Łokietka, przy ul. Wieniawskiej, przy ul. Filaretów przy ul. Szaserów, przy ul. Kleeberga, przy ul. Jagiełły, przy ul. Pocztowej oraz przy ul. Żywnego – wyjaśnia Olga Mazurek-Podleśna z biura prasowego. Każda osoba może dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w loterii. Po rejestracji na stronie internetowej pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia.

Ważna informacja: w loterii udział mogą wziąć tylko te osoby, które rozliczyły podatki w naszym mieście niezależnie od miejsca zameldowania. Wystarczyło w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny lubelski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z urzędów skarbowych. Dlaczego rozliczanie podatków w Lublinie jest tak ważne? – Wpływy z PIT to bardzo ważne źródło dochodów budżetu miasta. Z każdego tysiąca złotych zapłaconego przez mieszkańca Lublina podatku dochodowego ponad 480 zł trafia z powrotem do budżetu miasta – dodaje O. Mazurek-Podleśna.

Zabawa trwa, a finał loterii jest zaplanowany na 19 lipca. GR