Planują turystyczną majówkę

Tylko do 19 stycznia trwa nabór do 9. edycji Sezonu Lublin. Przedstawiciele ratusza zachęcają do zgłaszania wydarzeń, których celem będzie przybliżenie oferty turystycznej Lublina.


– Poszukujemy inicjatyw, które będą inspirować gości oraz mieszkańców do odkrywania Lublina. Liczymy, że podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczny program Sezonu Lublin tworzyć będą liczne spacery, spotkania, prelekcje, warsztaty czy gry miejskie – czytamy na stronie internetowej lublin.eu. Propozycje imprez można składać za pośrednictwem platformy internetowej aplikuj.sezon.eu. Ostateczny termin to niedziela, 19 stycznia, godzina 20.

Warto, aby propozycje nawiązywały do kluczowych dat z historii Lublina. – Punkty dodatkowe będą przyznawane za inicjatywy nawiązujące do 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II oraz 15. rocznicy jego śmierci, 40-lecia Lubelskiego Lipca oraz 90-lecia otwarcia Uczelni Mędrców Lublina (Jeszywas Chachmej Lublin) – czytamy na lublin.eu.

Inne kryteria to np. przedstawienie szczegółowego scenariusza czy rzetelnie opisanej koncepcji, doświadczenie oferenta w zakresie tematyki proponowanego wydarzenia czy „racjonalność budżetu imprezy”. Urzędnicy zachęcają do przejrzenia wzoru formularza i regulaminu udziału w imprezie. Z kolei pytania można kierować na adres mailowy sezon@lublin.eu. Można też pójść do referatu ds. promocji turystycznej, który mieści się w Pałacu Parysów (ul. Bernardyńska 3, pokój 303). Sezon Lublin 2020 zacznie się 25 kwietnia i potrwa do 3 maja. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here