Płyniemy?

Tańsze bilety „no-limit”, studenckie środy, wejściówki dla seniorów za 8 złotych – to jedne z ciekawszych zmian w cenniku usług Aqua Lublin.
Z początkiem czerwca Aqua Lublin uruchomiła kompleks zewnętrznych basenów. W pobliżu jest też plac zabaw z piaskownicą. W połowie miesiąca zaplanowano otworzenie lokalu gastronomicznego. Dalej obowiązują trzy limity czasowe – 75, 180 minut i bez ograniczeń. Przy wejściu indywidualnym płacimy odpowiednio 18, 36 i 49 złotych (normalna taryfa) oraz 14, 28 i 33 (ulgowa). Niższe ceny obowiązują w przypadku wejścia rodzinnego, (minimum jeden dorosły z jednym dzieckiem w wieku 3-18 lat, maksymalnie dwójka dorosłych, piątka dzieci).
Atrakcyjne zniżki oferowane są studentom, seniorom i paniom. Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej żacy skorzystają z dodatkowej, 30-procentowej zniżki w środę w godzinach 16-22, we wszystkich limitach czasowych. Osoby 60+ wejdą na 75-minutowe zajęcia od poniedziałku do piątku za jedyne osiem złotych, ale tylko do godziny 17. Przygotowano też urodzinową gratkę – dla jubilata i osoby towarzyszącej z dowodami tożsamości przewiduje się bilety ze zniżką 50 proc. Nowością jest również zrezygnowanie z opłat za chusty do saunarium – teraz są one w cenie biletu. Ponadto we wtorki w godzinach 18-22 sauny będą dostępne tylko dla pań. BCH