Po dziurach do tankowania

Żeby wjechać na stację paliw Lotos Optima przy ul. Podgórze, trzeba pokonać kilka niemałych dziur. Są one od lat i nikt nie poczuwa się do obowiązku, by je albo solidnie załatać, albo przebudować całą drogę wjazdową…

Stacja paliw Lotos Optima przy wyjeździe z Chełma w kierunku Lublina z całą pewnością należy do najbardziej uczęszczanych w mieście. Głównie z powodu wygodnej lokalizacji, bo wielu kierowców ma nawyk tankowania samochodu na „wylocie” z miasta. Wiele do życzenia, już od kilku lat, pozostawia jednak wjazd na teren stacji, od ul. Podgórze.

Wydawało się, że podczas przebudowy krajowej „Dwunastki” dojazd do Lotosu zostanie przebudowany, jednak dziury w nawierzchni pozostały. Kierowcy narzekają, bo nie da się ich w żaden sposób ominąć. -W którąś trzeba wjechać – mówi jeden z nich. – Tankuję tutaj w zasadzie od kiedy ta stacja powstała, i irytuje mnie to, że nikt tych dziur na wjeździe nie widzi. Czy w końcu ktoś zajmie się tym problemem i go rozwiąże raz na zawsze?

Sprawdziliśmy, kto zarządza tym fragmentem drogi dojazdowej do stacji paliw. Biuro Prasowe Prezydenta Chełma zapewnia, że pas drogowy kończy się na wysokości chodnika. – Dalej jest to już działka Skarbu Państwa, oddana w zarządzanie Grupie Lotos S.A. – informuje Damian Zieliński z Biura Prasowego.

Pytanie w sprawie naprawy wjazdu na stację paliw przy ul. Podgórze wysłaliśmy do rzecznika prasowego Grupy Lotos S.A. Czekamy na odpowiedź. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here